Marion Cotillard
Fot. Getty Images
Get The Look

Srebrne sukienki w stylu Marion Cotillard to hit na lato 2021!

Wyglądaj jak gwiazda na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Aleksandra Frankowska 7 lipca 2021 13:27
Marion Cotillard
Fot. Getty Images

Wczoraj miała miejsce ceremonia otwarcia 74. Festiwalu Filmowego w Cannes. Marion Cotillard, jedna z aktorek premierowego filmu, który otwierał wieczór pt. Annette zaprezentowała się w zjawiskowej, srebrnej sukni na jedno ramię. Oczy wszystkich zwrócone były na 45-letnią aktorkę, która wyglądała niesamowicie. Jak wyglądała Marion Cotillard?

Zobacz też:  74. Festiwal Filmowy w Cannes! Najpiękniejsze stylizacje gwiazd!

Ubierz się, jak Marion Cotillard na Festiwalu Filmowym w Cannes

Srebrne sukienki to absolutny hit na lato 2021! W sklepach pojawia się coraz więcej propozycji, a fakt, że Marion Cotillard, a także Carla Bruni pojawiły się na gali otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes w srebrnych sukienkach jeszcze bardziej utwierdza fashionistki, że to świetny wybór!

Spośród bogatej oferty sklepów wybraliśmy te srebrne sukienki, które świetnie sprawdzą się latem 2021. Możecie wybrać je zarówno na elegancki wieczór, wesele, czy randkę i spacer po plaży. Różnią się długością, ułożeniem materiału, fasonem oraz dekoltem. Sprawdźcie, która z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu. 

Srebrna sukienka
Fot. Van Graaf

Van Graaf, 699,95 zł

Srebrna sukienka
Fot. Zaquad

ZAQUAD, 340.00 zł

Srebrna sukienka
Fot. CDN

CDN, 699 zł

Srebrna sukienka
Fot. Reserved

Reserved, 139,99 zł

Srebrna sukienka
Fot. NA KD

NA KD, 141, 97 zł

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.