Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Jesteście wielbicielami Vansów? Teraz możecie mieć naprawdę wyjątkową parę tych sneakersów!

Sabina Zięba 17 listopada 2017 10:30
Fot. Instagram

Vansy są jednymi z najpopularniejszych i najwygodniejszych sneakersów. Choć występują w niezliczonej ilości wzorów i kolorów, teraz marka pozwala mieć naprawdę wyjątkową parę! Co powiecie na buty... spersonalizowane?

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

Akcja „Vans Customs”

Już teraz za sprawą akcji „Vans Customs” fani marki mogą po raz pierwszy zaprojektować własną, wyjątkową parę tego obuwia! Samodzielnie mogą wybrać odpowiadający im wzór spośród szeregu materiałów, kolorów i projektów. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia... ponad 800 milionów różnych kombinacji! Ponadto można wgrać własną grafikę czy zdjęcie, które ma być zamieszczone na modelu buta, a także spersonalizować pięty buta niestandardowym haftem.

Jest to możliwe aż dla pięciu modeli Vansa – Authentic, Era, Old Skool, Classic Slip-On oraz Sk8-Hi w każdym dostępnym rozmiarze, a czas oczekiwania na naszą wymarzoną parę od momentu jej zamówienia to  kwestia od 4 do 6 tygodni.

Skąd taki pomysł? Okazuje się, że „personalizacja leży u podstaw powstawania marki Vans”. Od początku jej istnienia w 1966 roku, założyciel Paul Van Doren powtarzał: „Jeżeli posiadasz kawałek tkaniny, albo chociaż świetny pomysł, mogę stworzyć parę Vansów tylko dla Ciebie”.

TAGI #buty #VANS

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.