Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Jesteście wielbicielami Vansów? Teraz możecie mieć naprawdę wyjątkową parę tych sneakersów!

Sabina Zięba 17 listopada 2017 10:30
Fot. Instagram

Vansy są jednymi z najpopularniejszych i najwygodniejszych sneakersów. Choć występują w niezliczonej ilości wzorów i kolorów, teraz marka pozwala mieć naprawdę wyjątkową parę! Co powiecie na buty... spersonalizowane?

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

Akcja „Vans Customs”

Już teraz za sprawą akcji „Vans Customs” fani marki mogą po raz pierwszy zaprojektować własną, wyjątkową parę tego obuwia! Samodzielnie mogą wybrać odpowiadający im wzór spośród szeregu materiałów, kolorów i projektów. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia... ponad 800 milionów różnych kombinacji! Ponadto można wgrać własną grafikę czy zdjęcie, które ma być zamieszczone na modelu buta, a także spersonalizować pięty buta niestandardowym haftem.

Jest to możliwe aż dla pięciu modeli Vansa – Authentic, Era, Old Skool, Classic Slip-On oraz Sk8-Hi w każdym dostępnym rozmiarze, a czas oczekiwania na naszą wymarzoną parę od momentu jej zamówienia to  kwestia od 4 do 6 tygodni.

Skąd taki pomysł? Okazuje się, że „personalizacja leży u podstaw powstawania marki Vans”. Od początku jej istnienia w 1966 roku, założyciel Paul Van Doren powtarzał: „Jeżeli posiadasz kawałek tkaniny, albo chociaż świetny pomysł, mogę stworzyć parę Vansów tylko dla Ciebie”.

TAGI #buty #VANS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?