Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Jesteście wielbicielami Vansów? Teraz możecie mieć naprawdę wyjątkową parę tych sneakersów!

Sabina Zięba 17 listopada 2017 10:30
Fot. Instagram

Vansy są jednymi z najpopularniejszych i najwygodniejszych sneakersów. Choć występują w niezliczonej ilości wzorów i kolorów, teraz marka pozwala mieć naprawdę wyjątkową parę! Co powiecie na buty... spersonalizowane?

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

Akcja „Vans Customs”

Już teraz za sprawą akcji „Vans Customs” fani marki mogą po raz pierwszy zaprojektować własną, wyjątkową parę tego obuwia! Samodzielnie mogą wybrać odpowiadający im wzór spośród szeregu materiałów, kolorów i projektów. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia... ponad 800 milionów różnych kombinacji! Ponadto można wgrać własną grafikę czy zdjęcie, które ma być zamieszczone na modelu buta, a także spersonalizować pięty buta niestandardowym haftem.

Jest to możliwe aż dla pięciu modeli Vansa – Authentic, Era, Old Skool, Classic Slip-On oraz Sk8-Hi w każdym dostępnym rozmiarze, a czas oczekiwania na naszą wymarzoną parę od momentu jej zamówienia to  kwestia od 4 do 6 tygodni.

Skąd taki pomysł? Okazuje się, że „personalizacja leży u podstaw powstawania marki Vans”. Od początku jej istnienia w 1966 roku, założyciel Paul Van Doren powtarzał: „Jeżeli posiadasz kawałek tkaniny, albo chociaż świetny pomysł, mogę stworzyć parę Vansów tylko dla Ciebie”.

TAGI #buty #VANS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?