Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Dziś Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali wyjątkowy T-shirt. Ile kosztuje i gdzie go kupicie?

Marcin Brzeziński 1 grudnia 2017 14:30
Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS
Fot. Materiały prasowe

Naomi Campbell i Marc Jacobs przyjaźnią się od ponad 30 lat. Nic dziwnego, że sławna modelka nie miała żadnych oporów by zadzwonić do równie sławnego projektanta i zaproponować mu wspólne stworzenie T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS. Ten nie dał się długo prosić. Tak powstał kosztujący 55 dolarów model, którego sprzedaż zasili konto organizacji walczących z AIDS czyli zespołem nabytego niedoboru odporności. Można go od dzisiaj kupić na stronie marcjacobs.com.

 

Polecamy też: Naomi Campbell i Diesel stworzyli kolekcję, z której dochód ma wspomóc dzieci uchodźców!
 

 

Naomi Campbell i jej działalność charytatywna

Przypomnijmy, że dziesięć lat temu sytuacja była odwrotna. To Marc Jacobs zwrócił się z prośbą do Naomi Campbell by zapozowała do zdjęcia, które ozdobi T-shirt jego pomysłu wspierający walkę z rakiem skóry. Bluzka ze zdjęciem Naomi Campbell i napisem „Protect the Skin You’re In” czyli „Dbaj o skórę, w której żyjesz” stała się sprzedażowym hitem i przedmiotem niemalże kultowym. Na koniec powiedzmy jeszcze, że Naomi Campbell jest jedną z najbardziej zaangażowanych w działalność charytatywną przedstawicielek świata mody. Często powtarza: „Taka już po prostu jestem. Jeśli się nie dzielę z innymi czegoś mi brakuje”. Poprosimy o burzliwe oklaski dla niezmordowanej Naomi Campbell!

 

Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS
Fot. Materiały prasowe

T-shirt zaprojektowany przez Naomi Campbell i Marca Jacobsa z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS.

 

Polecamy też: Kochankowie przeciwko przesądom o HIV. Bardzo intymne zdjęcia homo- i heteroseksualnych par

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.