Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Dziś Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali wyjątkowy T-shirt. Ile kosztuje i gdzie go kupicie?

Marcin Brzeziński 1 grudnia 2017 14:30
Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS
Fot. Materiały prasowe

Naomi Campbell i Marc Jacobs przyjaźnią się od ponad 30 lat. Nic dziwnego, że sławna modelka nie miała żadnych oporów by zadzwonić do równie sławnego projektanta i zaproponować mu wspólne stworzenie T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS. Ten nie dał się długo prosić. Tak powstał kosztujący 55 dolarów model, którego sprzedaż zasili konto organizacji walczących z AIDS czyli zespołem nabytego niedoboru odporności. Można go od dzisiaj kupić na stronie marcjacobs.com.

 

Polecamy też: Naomi Campbell i Diesel stworzyli kolekcję, z której dochód ma wspomóc dzieci uchodźców!
 

 

Naomi Campbell i jej działalność charytatywna

Przypomnijmy, że dziesięć lat temu sytuacja była odwrotna. To Marc Jacobs zwrócił się z prośbą do Naomi Campbell by zapozowała do zdjęcia, które ozdobi T-shirt jego pomysłu wspierający walkę z rakiem skóry. Bluzka ze zdjęciem Naomi Campbell i napisem „Protect the Skin You’re In” czyli „Dbaj o skórę, w której żyjesz” stała się sprzedażowym hitem i przedmiotem niemalże kultowym. Na koniec powiedzmy jeszcze, że Naomi Campbell jest jedną z najbardziej zaangażowanych w działalność charytatywną przedstawicielek świata mody. Często powtarza: „Taka już po prostu jestem. Jeśli się nie dzielę z innymi czegoś mi brakuje”. Poprosimy o burzliwe oklaski dla niezmordowanej Naomi Campbell!

 

Naomi Campbell i Marc Jacobs zaprojektowali T-shirta z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS
Fot. Materiały prasowe

T-shirt zaprojektowany przez Naomi Campbell i Marca Jacobsa z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia Walki z AIDS.

 

Polecamy też: Kochankowie przeciwko przesądom o HIV. Bardzo intymne zdjęcia homo- i heteroseksualnych par

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.