Gudi Home
Fot. Gudi Home
O tym się mówi!

Sklep Gudi Home otwiera się w Polsce po raz pierwszy 

Kupimy tam nie tylko ubrania. Co jeszcze?

Aleksandra Frankowska 15 lutego 2023 12:27
Gudi Home
Fot. Gudi Home

Już niedługo po raz pierwszy w Polsce zrobimy zakupy w sklepie Gudi Home. Kupimy tam nie tylko ubrania. To sklep wielobranżowy, który w wielu krajach robi prawdziwą furorę. Dlaczego jest tak wyjątkowy i co będzie można w nim kupić?

ZOBACZ TEŻ: Biżuteria kultowej amerykańskiej marki wreszcie do kupienia w Polsce!

Gudi Home w Polsce

Sklep wielobranżowy Gudi Home już niedługo otworzy swój pierwszy lokal w Polsce. W jego asortymencie znaleźć będzie można wiele branż, nie tylko ubrania. Tego rodzaju sklepy stają się w Polsce coraz bardziej popularne, z uwagi na bogatą ofertę i konkurencyjne ceny. Czy Gudi Home spodoba się Polakom?

Gdzie udać się na zakupy do Gudi Home?

Pierwsza polska lokalizacja sklepu Gudi Home znajdzie się w Galerii Północnej w Warszawie. W szerokim asortymencie sklepu znajdziemy modne elementy garderoby, ale również akcesoria, dodatki, sprzęt sportowy i akcesoria domowe. Pierwsze zakupy będzie można zrobić już w listopadzie 2023. To doskonały moment z uwagi na Black Friday. Lokal, w którym znajdzie się Gudi Home obejmie powierzchnię aż 726 metrów kwadratowych.

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé w najnowszej kampanii marki Tiffany & Co.

Debiut Gudi Home jest jednym z najważniejszych otwarć w tym roku w Północnej. W naszej ofercie pojawia się marka, która do tej pory nie była dostępna w Polsce. Co więcej, stworzona w popularnym dziś formacie handlowym, który wpisuje się w dynamiczny rozwój segmentu EDLP nad Wisłą, a także w zmieniające się oczekiwania konsumentów – mówi Katarzyna Żuchowska, leasing manager w GTC.

W ostatnich latach sklep zyskał bardzo dużą popularność na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że w Polsce również będzie miał swoich zwolenników. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.