Sarah Jessica Parker
Fot. Gotham/GC Image
O tym się mówi!

SJP, Kim Kardashian, Miley Cyrus: gwiazdy pokochały tę torebkę! Na czym polega fenomen modelu Hourglass od Baleciagi?

Wiemy, co kochają w niej gwiazdy!

Aleksandra Frankowska 14 stycznia 2022 13:27
Sarah Jessica Parker
Fot. Gotham/GC Image

Hourglass to torebka, którą pokochały gwiazdy i nie tylko! Torebka w kształcie klepsydry od Balenciagi, również w wersji, która powstała we współpracy z marką Gucci bije rekordy popularności. Nosi ją sama Carrie Bradshaw, która rozsławiła już bagietkę od Fendi, ale również Kim Kardashian czy Miley Cyrus. Jaki jest sekret tej torebki?

ZOBACZ TEŻ: Oto najważniejsze modowe wydarzenia 2021 roku!

Hourglass uwielbiają gwiazdy

Carrie Bradshaw w jednej ze scen ma przy sobie hourglass w wersji Gucci. Alessandro Michele stworzył torebkę idealną, wraz z pięknym wzorem Gucci. To model, który perfekcyjnie pasuje do serialowej Carrie, która wręcz kocha wszystko to, co modne i na czasie. Sam model torebki jest bardzo charakterystyczny. Mówi się, że to odwzorowanie DNA marki i powrót do korzeni, ale jednocześnie nowoczesność i dalszy rozwój modnych fasonów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kim Kardashian w trzech różowych stylizacjach od Balenciagi w "Saturday Night Live". Która najlepsza?

Inne gwiazdy również noszą hourglass

Model tej architektonicznej torebki noszą chętnie też inne gwiazdy. Niewielka, poręczna, w sam raz na wieczorne wyjście, skradła również serca Kim Kardashian i Miley Cyrus. Kardashian od lat wierna jest projektom Balenciagi, nic więc dziwnego, że Hourglass to jedna z jej ulubionych torebek. Torebce nie brakuje charakteru. Jej asymetryczny fason jest dość odważny, jednak fashionistkom, takim jak Miley Cyrus nie przeszkadza kanciastość i niewielki rozmiar. To prawdziwa it-bag, która nie ma być praktyczna, a głównie modna! 

Miley Cyrus
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Kim Kardashian
Fot. Robert Kamau/GC Images

Sarah Jessica Parker
Fot. Gotham/GC Image

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.