eobuwie.pl promocja
Fot. eobuwie.pl
VIVA!Shopping

Promocja na eobuwie.pl! Takich cen jeszcze nie było!

Koniecznie wybierz się na zakupy online!

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2020 11:01
eobuwie.pl promocja
Fot. eobuwie.pl

Okres kwarantanny związanej z pandemią nie powala nam wychodzić z domu i spędzać wolnego czasu tak jak zazwyczaj. Zapewne wielu z nas marzy już o pysznej kawie na mieście lub klasycznym weekendowym shoppingu. Na dzień dzisiejszy najważniejsze jest jednak nasze bezpieczeństwo i zdrowie dlatego pamiętajmy o akcji #VIVAzostańwdomu. Okazuje się jednak, że shopping może być równie przyjemny online. Sklep internetowy eobuwie.pl przygotował dla nas wyjątkową promocję nawet do -30%, w której możesz zakupić najmodniejsze modele butów i torebek na wiosnę 2020.

eobuwie.pl
Fot. eobuwie.pl

Promocja będzie trwała o 4 kwietnia do 7 kwietnia 2020.

Na hasło: stylowe otrzymasz kod rabatowy! Wystarczy, że klikniesz na określony model, który Cię interesuje, wpiszesz kod rabatowy i cena obniży się automatycznie! A to wszystko bez ruszania się z domu. Sama przyjemność!

Conversy, modne sneakersy oraz tenisówki są dostępne w naprawdę promocyjnych i atrakcyjnych cenach! Taka okazja może się już nie powtórzyć! Zakup ulubione modele już teraz, a twoja wiosenno-letnia garderoba będzie skompletowana!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.