eobuwie.pl promocja
Fot. eobuwie.pl
VIVA!Shopping

Promocja na eobuwie.pl! Takich cen jeszcze nie było!

Koniecznie wybierz się na zakupy online!

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2020 11:01
eobuwie.pl promocja
Fot. eobuwie.pl

Okres kwarantanny związanej z pandemią nie powala nam wychodzić z domu i spędzać wolnego czasu tak jak zazwyczaj. Zapewne wielu z nas marzy już o pysznej kawie na mieście lub klasycznym weekendowym shoppingu. Na dzień dzisiejszy najważniejsze jest jednak nasze bezpieczeństwo i zdrowie dlatego pamiętajmy o akcji #VIVAzostańwdomu. Okazuje się jednak, że shopping może być równie przyjemny online. Sklep internetowy eobuwie.pl przygotował dla nas wyjątkową promocję nawet do -30%, w której możesz zakupić najmodniejsze modele butów i torebek na wiosnę 2020.

eobuwie.pl
Fot. eobuwie.pl

Promocja będzie trwała o 4 kwietnia do 7 kwietnia 2020.

Na hasło: stylowe otrzymasz kod rabatowy! Wystarczy, że klikniesz na określony model, który Cię interesuje, wpiszesz kod rabatowy i cena obniży się automatycznie! A to wszystko bez ruszania się z domu. Sama przyjemność!

Conversy, modne sneakersy oraz tenisówki są dostępne w naprawdę promocyjnych i atrakcyjnych cenach! Taka okazja może się już nie powtórzyć! Zakup ulubione modele już teraz, a twoja wiosenno-letnia garderoba będzie skompletowana!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…