eobuwie.pl promocja
Fot. eobuwie.pl
VIVA!Shopping

Promocja na eobuwie.pl! Takich cen jeszcze nie było!

Koniecznie wybierz się na zakupy online!

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2020 11:01
eobuwie.pl promocja
Fot. eobuwie.pl

Okres kwarantanny związanej z pandemią nie powala nam wychodzić z domu i spędzać wolnego czasu tak jak zazwyczaj. Zapewne wielu z nas marzy już o pysznej kawie na mieście lub klasycznym weekendowym shoppingu. Na dzień dzisiejszy najważniejsze jest jednak nasze bezpieczeństwo i zdrowie dlatego pamiętajmy o akcji #VIVAzostańwdomu. Okazuje się jednak, że shopping może być równie przyjemny online. Sklep internetowy eobuwie.pl przygotował dla nas wyjątkową promocję nawet do -30%, w której możesz zakupić najmodniejsze modele butów i torebek na wiosnę 2020.

eobuwie.pl
Fot. eobuwie.pl

Promocja będzie trwała o 4 kwietnia do 7 kwietnia 2020.

Na hasło: stylowe otrzymasz kod rabatowy! Wystarczy, że klikniesz na określony model, który Cię interesuje, wpiszesz kod rabatowy i cena obniży się automatycznie! A to wszystko bez ruszania się z domu. Sama przyjemność!

Conversy, modne sneakersy oraz tenisówki są dostępne w naprawdę promocyjnych i atrakcyjnych cenach! Taka okazja może się już nie powtórzyć! Zakup ulubione modele już teraz, a twoja wiosenno-letnia garderoba będzie skompletowana!  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.