Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
VIVA!Shopping

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z sieciówki za 89 zł!

Możesz skompletować taki outfit!

Agata Zych 5 marca 2020 10:05
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan za kilka miesięcy zostanie mamą. Razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem wybrali już nawet imię dla syna. To doskonały czas dla rodziców, oczekiwanie aż ich dziecko przyjdzie na świat. Nic zatem dziwnego, że od kilku miesięcy pokazują wspólne zdjęcia w social mediach i razem ze swoimi fanami, przeżywają ten wyjątkowy dla nich czas. Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca kreatywnymi stylizacjami w ciąży. Jej outfity są optymistyczne, stylowe i doskonale oddają samopoczucie przyszłej mamy. Co ciekawe mimo wielkiego zamiłowania gwiazdy do markowych ubrań, Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera również propozycje z sieciówek.

Sportowa elegancja zawsze w trendach! Zajrzyj na Modago i zobacz nasze bluzy damskie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z sieciówki za 89 zł

Gwiazda podczas pobytu w Austrii zachwyciła wszystkich stylizacją. Włożyła bluzę z Myszką Miki ze znanej sieciówki. Jak się okazuje, bluza pochodzi z najnowszej kolekcji Reserved i nadal jest dostępna w sklepach, kosztuje jedynie 89,99 zł. Outfit uzupełniła stylowym beretem z tą samą postacią i czerwoną puchówką. Do tego czarne leginsy i śniegowce. Wyglądała naprawdę nowocześnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan, bluza za 89 zł
Fot. Instagram/Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, bluza za 89 zł
Fot. Instagram/Rozenek-Majdan
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.