Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
VIVA!Shopping

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z sieciówki za 89 zł!

Możesz skompletować taki outfit!

Redakcja VIVA! 5 marca 2020 10:05
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan za kilka miesięcy zostanie mamą. Razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem wybrali już nawet imię dla syna. To doskonały czas dla rodziców, oczekiwanie aż ich dziecko przyjdzie na świat. Nic zatem dziwnego, że od kilku miesięcy pokazują wspólne zdjęcia w social mediach i razem ze swoimi fanami, przeżywają ten wyjątkowy dla nich czas. Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca kreatywnymi stylizacjami w ciąży. Jej outfity są optymistyczne, stylowe i doskonale oddają samopoczucie przyszłej mamy. Co ciekawe mimo wielkiego zamiłowania gwiazdy do markowych ubrań, Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera również propozycje z sieciówek.

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z sieciówki za 89 zł

Gwiazda podczas pobytu w Austrii zachwyciła wszystkich stylizacją. Włożyła bluzę z Myszką Miki ze znanej sieciówki. Jak się okazuje, bluza pochodzi z najnowszej kolekcji Reserved i nadal jest dostępna w sklepach, kosztuje jedynie 89,99 zł. Outfit uzupełniła stylowym beretem z tą samą postacią i czerwoną puchówką. Do tego czarne leginsy i śniegowce. Wyglądała naprawdę nowocześnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan, bluza za 89 zł
Fot. Instagram/Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, bluza za 89 zł
Fot. Instagram/Rozenek-Majdan
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.