Ubierzcie się w stylu gwiazdy „50 twarzy Greya”

Sabina Zięba 5 października 2018 12:30

Dzięki trylogii filmów o Christianie Greyu, Dakota Johnson kojarzy się widzom z seksapilem i bardzo kobiecymi stylizacjami z premier. Aktorka lubi podkreślać swoją zgrabną sylwetkę także na co dzień, gdy wybiera jeansy, eleganckie topy i akcesoria Gucci. Zawsze zwraca uwagę zmysłowymi dekoltami czy butami na obcasie. 

Ostatnio jednak na lotnisku w Los Angeles gwiazda zaskoczyła czerwoną stylizacją, w której szczególnie wyróżniały się kraciaste spodnie w iście punkowym stylu. Dobrała do nich sportowe buty marki Adidas oraz luźny sweter z dużym wycięciem w serek, spod którego wystawał klasyczny top. Na dodatkową uwagę zasługują mocne kolczyki - łańcuchy, dodające całości ostrzejszego charakteru.

Fani zaskoczeni byli tak luźną stylizacją Dakoty Johnson, która dotychczas zawsze podkreślała swoją dziewczęcość. Trzeba jednak przyznać, że to idealna stylizacja w podróży! Jednocześnie modna i wygodna. Może zainspirujecie się jej lookiem podczas weekendowego wyjazdu?  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

sweter Mango, cena: 139,90 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

kolczyki Guess, cena: 219 zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

t-shirt Vero Moda, cena: 69 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

okulary Burberry, cena: 809 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

spodnie Missguided, cena: 189 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

srebrny pierścionek Lilou, cena: 249 zł
czarny pierścionek Apart, cena: 114 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

buty Adidas, cena: 399 zł

8/8
Copyright @East News
8/8

Dakota Johnson

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!