Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Selena Gomez została ambasadorką znanej marki! Czy tym razem wszystko zawdzięcza swojemu chłopakowi?!

Sabina Zięba 21 września 2017 07:30
Fot. Getty Images

Choć Selena Gomez ma dopiero 25 lat, jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek. Głośno zrobiło się o niej w czasach, gdy była związana z Justinem Bieberem. Po ich rozstaniu w 2014 roku na kilka miesięcy zniknęła z show-biznesu, ponieważ zmagała się z depresją. Z kolei na początku tego roku zakochała się w The Weeknd i teraz, jak twierdzą jej przyjaciele, „Rozstanie z nim by ją zniszczyło”. Abel Makkonen Tesfaye okazuje się jednak nie tylko dużym wsparciem dla gwiazdy, która niedawno przeszła przeszczep nerki, ale również korzystnym partnerem biznesowym...

Polecamy też: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

Selena Gomez nową ikoną stylu?

Styl piosenkarki od lat jest śledzony przez miliony nastolatek na całym świecie. Nic dziwnego - jest ona jedną z najczęściej obserwowanych osób na Instagramie, ciesząc się ponad 127 milionami followersów, a przez to, że karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 7 lat, stanowi inspirację także dla małych dzieci. Selena Gomez jest już ambasadorką marek Louis Vuitton oraz Coach, a teraz dołączyła do teamu Pumy. Sama stwierdziła: „Bycie częścią PUMA jest dla mnie bardzo ekscytującym przeżyciemPUMA zmieniła zasady gry, zwłaszcza jeśli chodzi o łączenie ubrań sportowych z modą. Obserwowanie tych wpływów na styl i kulturę jest wspaniałe i nie mogę się doczekać naszej współpracy. Mam nadzieję, że razem stworzymy coś wyjątkowego. Zaczęliśmy już realizację kilku świetnych projektów”.

Fot. Instagram

Polecamy też: Kolekcja zaprojektowana przez The Weeknd już w sprzedaży! Zobacz najnowszą kampanię Pumy

Duży wpływ na tę współpracę mógł mieć fakt, że od 2016 roku twarzą marki jest również The Weeknd! Para wspiera się na każdym kroku i nawet niedawno, gdy premierę miała kolekcja zaprojektowana dla Pumy przez twórcę hitu „Earned It”, Selena fotografowała się w projektach swojego chłopaka.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.