Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Selena Gomez została ambasadorką znanej marki! Czy tym razem wszystko zawdzięcza swojemu chłopakowi?!

Sabina Zięba 21 września 2017 07:30
Fot. Getty Images

Choć Selena Gomez ma dopiero 25 lat, jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek. Głośno zrobiło się o niej w czasach, gdy była związana z Justinem Bieberem. Po ich rozstaniu w 2014 roku na kilka miesięcy zniknęła z show-biznesu, ponieważ zmagała się z depresją. Z kolei na początku tego roku zakochała się w The Weeknd i teraz, jak twierdzą jej przyjaciele, „Rozstanie z nim by ją zniszczyło”. Abel Makkonen Tesfaye okazuje się jednak nie tylko dużym wsparciem dla gwiazdy, która niedawno przeszła przeszczep nerki, ale również korzystnym partnerem biznesowym...

Polecamy też: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

Selena Gomez nową ikoną stylu?

Styl piosenkarki od lat jest śledzony przez miliony nastolatek na całym świecie. Nic dziwnego - jest ona jedną z najczęściej obserwowanych osób na Instagramie, ciesząc się ponad 127 milionami followersów, a przez to, że karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 7 lat, stanowi inspirację także dla małych dzieci. Selena Gomez jest już ambasadorką marek Louis Vuitton oraz Coach, a teraz dołączyła do teamu Pumy. Sama stwierdziła: „Bycie częścią PUMA jest dla mnie bardzo ekscytującym przeżyciemPUMA zmieniła zasady gry, zwłaszcza jeśli chodzi o łączenie ubrań sportowych z modą. Obserwowanie tych wpływów na styl i kulturę jest wspaniałe i nie mogę się doczekać naszej współpracy. Mam nadzieję, że razem stworzymy coś wyjątkowego. Zaczęliśmy już realizację kilku świetnych projektów”.

Fot. Instagram

Polecamy też: Kolekcja zaprojektowana przez The Weeknd już w sprzedaży! Zobacz najnowszą kampanię Pumy

Duży wpływ na tę współpracę mógł mieć fakt, że od 2016 roku twarzą marki jest również The Weeknd! Para wspiera się na każdym kroku i nawet niedawno, gdy premierę miała kolekcja zaprojektowana dla Pumy przez twórcę hitu „Earned It”, Selena fotografowała się w projektach swojego chłopaka.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.