Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Selena Gomez została ambasadorką znanej marki! Czy tym razem wszystko zawdzięcza swojemu chłopakowi?!

Sabina Zięba 21 września 2017 07:30
Fot. Getty Images

Choć Selena Gomez ma dopiero 25 lat, jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek. Głośno zrobiło się o niej w czasach, gdy była związana z Justinem Bieberem. Po ich rozstaniu w 2014 roku na kilka miesięcy zniknęła z show-biznesu, ponieważ zmagała się z depresją. Z kolei na początku tego roku zakochała się w The Weeknd i teraz, jak twierdzą jej przyjaciele, „Rozstanie z nim by ją zniszczyło”. Abel Makkonen Tesfaye okazuje się jednak nie tylko dużym wsparciem dla gwiazdy, która niedawno przeszła przeszczep nerki, ale również korzystnym partnerem biznesowym...

Polecamy też: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

Selena Gomez nową ikoną stylu?

Styl piosenkarki od lat jest śledzony przez miliony nastolatek na całym świecie. Nic dziwnego - jest ona jedną z najczęściej obserwowanych osób na Instagramie, ciesząc się ponad 127 milionami followersów, a przez to, że karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 7 lat, stanowi inspirację także dla małych dzieci. Selena Gomez jest już ambasadorką marek Louis Vuitton oraz Coach, a teraz dołączyła do teamu Pumy. Sama stwierdziła: „Bycie częścią PUMA jest dla mnie bardzo ekscytującym przeżyciemPUMA zmieniła zasady gry, zwłaszcza jeśli chodzi o łączenie ubrań sportowych z modą. Obserwowanie tych wpływów na styl i kulturę jest wspaniałe i nie mogę się doczekać naszej współpracy. Mam nadzieję, że razem stworzymy coś wyjątkowego. Zaczęliśmy już realizację kilku świetnych projektów”.

Fot. Instagram

Polecamy też: Kolekcja zaprojektowana przez The Weeknd już w sprzedaży! Zobacz najnowszą kampanię Pumy

Duży wpływ na tę współpracę mógł mieć fakt, że od 2016 roku twarzą marki jest również The Weeknd! Para wspiera się na każdym kroku i nawet niedawno, gdy premierę miała kolekcja zaprojektowana dla Pumy przez twórcę hitu „Earned It”, Selena fotografowała się w projektach swojego chłopaka.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.