Sebastian Karpiel-Bułecka, mieszkanie 2020
Fot. Instagram/sebastiankarpielbulecka
O tym się mówi

Sebastian Karpiel-Bułecka gotuje i śpiewa. Ten filmik to hit Instagrama!

Uwagę przykuwa jego domowa stylizacja!

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 15:31
Sebastian Karpiel-Bułecka, mieszkanie 2020
Fot. Instagram/sebastiankarpielbulecka

Sebastian Karpiel-Bułecka to znany i lubiany wokalista zespołu Zakopower, jak również mąż nowej prezenterki programu Dzień dobry TVN, Pauliny Krupińskiej. Para od jakiegoś czasu mieszka na Podhalu i ma dwójkę dzieci. Całkiem niedawno skończyli również remont swojego domu, który w całości został zaprojektowany przez Sebastiana. Wnętrze domu jest naprawdę zjawiskowo urządzone, minimalistyczne, z modnymi drewnianymi elementami. Sebastian Karpiel-Bułecka zaprojektował również piękną szafę, której zdjęcie opublikował na swoim profilu na instagramie.

Nie wierzyłam, że tego dożyje skończyliśmy remont o 5 miesięcy później niż zakładaliśmy”, gwiazda napisała w opisie do swojego posta na Instagramie. 

Sebastian Karpiel-Bułecka gotuje i śpiewa podczas kwarantanny

Paulina Krupińska opublikowała na swoim instagramie filmik, który podbija sieć. Widzimy na nim Sebastiana Karpiela-Bułeckę w domowej stylizacji, który gotuje obiad w kuchni i śpiewa góralskie pieśni. Uwagę przykuwają urocze kapcie jednorożce, które ma na stopach. W tle słyszymy zabawę dzieci, czy to nie uroczy obrazek? Trzeba przyznać, że to naprawdę rodzinna atmosfera. Gratulujemy poczucia humoru! Koniecznie zobaczcie ten film! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️👧⛰#tb

Post udostępniony przez Sebastian Karpiel-Bułecka (@sebastiankarpielbulecka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.