Sarah Jessica Parker zaprojektowała sneakersy
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Sarah Jessica Parker zaprojektowała pierwsze sneakersy! Naszym zdaniem (i nie tylko naszym) są dość dziwne…

Marcin Brzeziński 31 maja 2017 19:15
Sarah Jessica Parker zaprojektowała sneakersy
Fot. Materiały prasowe

Gwiazda seriali "Seks w wielkim mieście" i "Rozwód”, Sarah Jessica Parker od paru lat jest właścicielką linii akcesoriów noszącej nazwę SJP. Do tej pory słynęła głównie jako producentka mniej lub bardziej zawrotnie wysokich szpilek. Teraz triumfalnie ogłasza, że w jej ofercie znalazły się pierwsze buty sportowe o nazwie Meteor. „Zdążyłam przed latem! Oto są! Wygodne, eleganckie, można w nich chodzić od rana do wieczora. A do tego lśnią, jakby były nie z tego świata”, napisała na Instagramie dumna projektantka.

 

Polecamy też: Sarah Jessica Parker zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję torebek! Podobno są… niezniszczalne!

 

Najdziwniejsze sneakersy świata

Jedyny kłopot w tym, że model Meteor w najmniejszym stopniu nie przypomina znanych nam sneakersów…. To raczej błyszczące sandałki na płaskiej, gumowej podeszwie. I właśnie ta podeszwa to chyba jedyny element, który łączy je z butami sportowymi. Prasa na całym świecie nie może więc wyjść ze zdumienia i zastanawia, co aktorka miała na myśli. Ale nikt specjalnie nie krytykuje zachwyconej nowym modelem projektantki. Przecież wiadomo, że Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” miała mało wspólnego ze sportem i mogło się jej coś zwyczajnie pomylić… W tej sprawie większe zaufanie można by raczej mieć do Charlotty York czy Mirandy Hobbes. Na koniec powiedzmy jeszcze, że „pierwsze sneakersy” SJP kosztują 255 dolarów czyli około 960 złotych. Podobają wam się?

 

Zobaczcie nowe buty zaprojektowane przez SJP!

 

 

 

Polecamy też: Sarah Jessica Parker zaprojektowała kolekcję butów dla Net-a-Porter! Zobaczcie ile kosztują!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.