Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski
ZE ŚWIATA MODY

Rodzina królewska sprzedaje... kopie pierścionka zaręczynowego Meghan!

Ile trzeba zapłacić, żeby poczuć się jak księżna?

Marcin Brzeziński 19 lutego 2019 13:29
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Rodzina królewska sprzedaje kopie pierścionka zaręczynowego Meghan! Oczywiście nie robi tego osobiście, ale przez sklep internetowy Royal Collection. Jak zauważono pojawił się w nich pierścionek łudząco przypominający ten, który w dzień zaręczyn Meghan Markle otrzymała od księcia Harry'ego. Podczas pierwszego wywiadu po zaręczynach książę powiedział, że wykonano go z żółtego złota, bo to ulubiony kolor Meghan, a ozdobiły go dwa brylanty z kolekcji księżnej Diany, by jak to ujął książę, „mieć pewność, że moja matka udaje się w tą zwariowaną podróż wraz z nami”.

Ile kosztuje kopia pierścionka zaręczynowego księżnej Meghan?

Kopia sprzedawana w sklepie Royal Collection oczywiście nie zawiera brylantów księżnej Diany, ale też jej cena jest dość umiarkowana bo wynosi 30 funtów brytyjskich, czyli około 150 złotych. W tym momencie musimy jednak poinformować wszystkich chętnych, że pierścionek Buckingham Palace Statement Ring jest tymczasowo wyprzedany i trzeba poczekać bliżej nieokreślony czas na nową dostawę. Podobnie szybko z wieszaków zniknęła replika kreacji ślubnej Meghan Markle, którą za 137 złotych sprzedawała brytyjska sieciówka Missguided. Tylko, że na tej akurat kopii nie zarabiała rodzina królewska...

Pierścionek Buckingham Palace Statement Ring ze sklepu internetowego Royal Collection.

Rodzina królewska sprzedaje kopie pierścionka zaręczynowego Meghan
Fot. Materiały prasowe

Pierścionek zaręczynowy księżnej Meghan.

Rodzina królewska sprzedaje kopie pierścionka zaręczynowego Meghan
Fot. East News

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.