„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk
O tym się mówi

„Żywy Ken” Rodrigo Alves zaskakuje nową, bardzo odważną stylizacją!

Jak wam się podoba w tym wydaniu?

Redakcja VIVA! 2 lutego 2020 18:31
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves znany jako "Żywy Ken", stał się popularny w social mediach, dzięki około 100 operacjom plastycznym, na które wydał ponad 500 tysięcy funtów czyli ponad 2,5 miliona złotych. Kontrowersyjny celebryta zdecydował się nie tylko na korektę nosa czy ust, ale także na wszczepienie implantów mięśni brzucha, powiększenie jąder czy wycięcie żeber. Już teraz wiadomo, że Rodrigo Alves marzył o tym, żeby wyglądać kobieco i pięknie - czyli jak Barbie. Okazuje się, że choć Rodrigo poddał się tak wielu zabiegom, to żałuje tylko i wyłącznie jednego! Co ciekawe, wcale nie mówi o operacji twarzy, która w efekcie licznych ingerencji chirurgicznych niczym nie przypomina tej, jaką miał naturalnie. Chodzi o... operację modelowania brzucha! 

Dlaczego Rodrigo Alves znany jako "Żywy Ken" uwielbia piękne stylizacje

Jakiś czas temu Rodrigo Alves zaapelował do swoich fanów, żeby zwracali się do niego Roddy. Roddy w połowie stycznia została sfotografowana przez fotoreporterów przed luksusowym domem handlowym w Londynie. Celebrytka pozowała do zdjęć w różowym futrze i obcisłych spodniach. W dłoni trzymała markową torebkę od Gucci.

Jej najnowsza stylizacja z różowej cekinowej kreacji, jest jednak naprawdę zjawiskowa. Wystąpiła w niej tuż po operacji powiększenia piersi. Nowy biust zaprezentowała w tureckim hotelu Hilton al Sharq w Stambule. "Żywa Barbie" - Roddy zaprezentowała się w krótkiej błyszczącej sukience, z dużym dekoltem. Całość stylizacji uzupełniła równie błyszczącą kopertówką. Zobaczcie jaki komentarz celebrytki znalazł się pod zdjęciem:

Mój rok 2020 właśnie się zaczął, po operacji piersi, chociaż nadal mam kilka operacji do przejścia. Czuję się niesamowicie - powiedziała celebrytka

Jak Wam się podoba najnowsza stylizacja Roddy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life is just getting better ! Rocking #istanbul #turkey wearing @lavishalice #pink

Post udostępniony przez Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.