„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk
O tym się mówi

„Żywy Ken” Rodrigo Alves zaskakuje nową, bardzo odważną stylizacją!

Jak wam się podoba w tym wydaniu?

Redakcja VIVA! 2 lutego 2020 18:31
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves znany jako "Żywy Ken", stał się popularny w social mediach, dzięki około 100 operacjom plastycznym, na które wydał ponad 500 tysięcy funtów czyli ponad 2,5 miliona złotych. Kontrowersyjny celebryta zdecydował się nie tylko na korektę nosa czy ust, ale także na wszczepienie implantów mięśni brzucha, powiększenie jąder czy wycięcie żeber. Już teraz wiadomo, że Rodrigo Alves marzył o tym, żeby wyglądać kobieco i pięknie - czyli jak Barbie. Okazuje się, że choć Rodrigo poddał się tak wielu zabiegom, to żałuje tylko i wyłącznie jednego! Co ciekawe, wcale nie mówi o operacji twarzy, która w efekcie licznych ingerencji chirurgicznych niczym nie przypomina tej, jaką miał naturalnie. Chodzi o... operację modelowania brzucha! 

Dlaczego Rodrigo Alves znany jako "Żywy Ken" uwielbia piękne stylizacje

Jakiś czas temu Rodrigo Alves zaapelował do swoich fanów, żeby zwracali się do niego Roddy. Roddy w połowie stycznia została sfotografowana przez fotoreporterów przed luksusowym domem handlowym w Londynie. Celebrytka pozowała do zdjęć w różowym futrze i obcisłych spodniach. W dłoni trzymała markową torebkę od Gucci.

Jej najnowsza stylizacja z różowej cekinowej kreacji, jest jednak naprawdę zjawiskowa. Wystąpiła w niej tuż po operacji powiększenia piersi. Nowy biust zaprezentowała w tureckim hotelu Hilton al Sharq w Stambule. "Żywa Barbie" - Roddy zaprezentowała się w krótkiej błyszczącej sukience, z dużym dekoltem. Całość stylizacji uzupełniła równie błyszczącą kopertówką. Zobaczcie jaki komentarz celebrytki znalazł się pod zdjęciem:

Mój rok 2020 właśnie się zaczął, po operacji piersi, chociaż nadal mam kilka operacji do przejścia. Czuję się niesamowicie - powiedziała celebrytka

Jak Wam się podoba najnowsza stylizacja Roddy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life is just getting better ! Rocking #istanbul #turkey wearing @lavishalice #pink

Post udostępniony przez Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.