Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Świąteczne stylizacje Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej!

Ten sweter to hit Instagrama!

Redakcja VIVA! 26 grudnia 2019 18:31
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Święta Bożego Narodzenia 2019, to wyjątkowy rodzinny i magiczny czas. Nic zatem dziwnego, że również gwiazdy przeżywają te wyjątkowe chwile i publikują rodzinne zdjęcia na Istagramie. W social mediach pojawiają się świąteczne filmy, zdjęcia i InstaStory, na których celebryci pokazują, jak spędzają rodzinne chwile. W rodzinie Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej, tegoroczne Święta Bożego Narodzenia prezentowały się naprawdę magicznie. Anna Lewandowska pokazała swoją córkę Klarę, kolację wigilijną którą spędzali u jej Mamy, piękną choinkę i interesującą stylizację świąteczną Roberta Lewandowskiego. Anna Lewandowska zamieściła nawet InstaStory ze swoją Mamą i napisała komentarz:

Dzięki mojej Mamie tak kocham święta, to ona mnie nauczyła dbać o bajeczny, świąteczny, rodzinny klimat

Boże Narodzenia 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Świąteczna stylizacja Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej

Robert Lewandowski wraca do siebie po operacji, którą przeszedł jakiś czas temu. Podczas świąt pojawił się w wyjątkowo stylowym swetrze z niedźwiedziem i pozował razem z wielkim misiem pluszowym, który wyglądał na fotel. Myślicie, że to prezent od Anny Lewandowskiej? Anna Lewandowska postawiła na klasyczną czerń i zaprezentowała się w dwóch pięknych czarnych kreacjach. Która stylizacja podoba Wam się najbardziej? Ostatnia to sukienka projektanta Łukasza Jemioła!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We wish you all a wonderful Christmas full of love 🎀🎄🙏 _____________________ Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa🙏🌟 przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.❣️🎀🎄 Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt 🙂 #christmastime

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Święta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
 

Robert Lewandowski 2019, Święta Bożego Narodzenia
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Boże Narodzenia 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.