Rihanna
Fot. Instagram @badgalriri
ZE ŚWIATA MODY

Rihanna nosi wysadzne kryształkami skarpetki Gucci. Ich cena zwala z nóg!

Marcin Brzeziński 7 grudnia 2017 15:00
Rihanna
Fot. Instagram @badgalriri

Rihanna zawsze doceniała rolę akcesoriów. Tym razem przeszła jednak samą siebie. Zaprezentowała się bowiem w białych skarpetkach z kolekcji Resort 2018 domu mody Gucci, które kosztują… 1340 dolarów czyli prawie pięć tysięcy złotych! Skarpetki ozdobione są wprawdzie układającymi się w logo Gucci kryształkami, ale trzeba przyznać, że ich cena naprawdę zwala z nóg. Kwotę, jaką trzeba zapłacić za owoc talentu dyrektora kreatywnego Gucci Alessandro Michele już znamy. Niestety nawet na stronie marki nie można dowiedzieć się, jak te drogocenne skarpetki należy prać. Naszym zdaniem pozostaje jedynie czyszczenie chemiczne…

 

Polecamy też: Wystąpiła w nich Rihanna i… lista oczekujących na nowe buty Saint Laurent urosła do wielu tysięcy! A kosztują niemało!
 

 

Rihanna w świecie skarpetek

Przypomnijmy, że Rihanna nie pierwszy raz wywołała zamieszanie na rynku pończoszniczym. W kwietniu zeszłego roku do sklepów trafiła bowiem kolekcja skarpetek, którą wokalistka zaprojektowała dla marki Stance. W jej skład wchodziło aż 19 modeli. Zdobiły je kawałki futra, koronki i dużo pomponów. W kolekcji pojawiała się też ulubiona cyfra wokalistki czyli osiem. A była to subtelna aluzja do ósmego w jej karierze albumu zatytułowanego „Anti”. Poźniej w sprzedaży pojawiła się kolekcja inspirowana najsłynniejszymi sukniami Riri. Jednak nawet model ozdobiony wizerunkiem żółtej sukni chińskiej projektantki Guo Pei, którą wokalistka zaprezentowała na Met Gali 2015 Rihanna i Stance sprzedawali znacznie, znacznie taniej niż Gucci!

Rihanna w drogich skarpetkach z kryształkami Gucci
Fot. Instagram @badgalriri

Rihanna w skarpetkach z kryształkami domu mody Gucci.

 

Polecamy też: Rihanna znowu projektuje! Ciekawe, co wam bardziej przypadnie do gustu - klapki z futrem czy pończochy z pomponami

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.