Sabina Zięba 31 października 2017 14:30
1/10
Copyright @ONS
1/10

W poniedziałkowy wieczór 30 listopada w Pałacu Szaniawskich w Warszawie miała miejsce premiera długo wyczekiwanej kolekcji ERDEM x H&M! Gośćmi wydarzenia była m. in. Agnieszka Woźniak-Starak, Zuzanna Bijoch, Katarzyna Sokołowska, Karolina Gilon, Jessica Mercedes, Magda Mołek, Małgorzata Socha, Renata Kaczoruk oraz Ewa Szabatin. Możecie zobaczyć ich stylizacje w naszej galerii! Kto wypadł najlepiej?

Polecamy też: Już jest! Zobaczcie kolekcję Erdem x H&M! Czy znów będzie hit?
 

A co wiemy o współpracy ERDEM x H&M?

Erdem Moralioğlu to kanadyjski kreator mody, który znany jest głównie z charakterystycznych kwiatowych wzorów. Swoje ulubione motywy zawarł w projektach dla sieciówki H&M, reinterpretując w nowatorski sposób materiały oraz intrygujące detale. Co ciekawe, po raz pierwszy w swojej karierze zdecydował się również stworzyć kolekcję dla mężczyzn! Projektant głęboko wierzy w siłę piękna, a każdy zaprojektowany przez niego element czerpie z bogactwa historii i jego osobistych doświadczeń... Kolekcja ERDEM x H&M będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej sklepu od 2 listopada.

2/10
Copyright @ONS
2/10

Renata Kaczoruk pojawiła się w koronkowej mini i modnych ostatnio czerwonych botkach.

3/10
Copyright @ONS
3/10

Zuzanna Bijoch w seksownej sukience z niesamowitym dekoltem projektu Lany Nguyen. Dla kontrastu dobrała do niej ciężkie buty.

4/10
Copyright @ONS
4/10

5/10
Copyright @ONS
5/10

6/10
Copyright @ONS
6/10

7/10
Copyright @ONS
7/10

8/10
Copyright @ONS
8/10

9/10
Copyright @ONS
9/10

10/10
Copyright @ONS
10/10

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.