Paprocki Brzozowski
Fot. Paprocki Brzozowski
O tym się mówi!

Pop-up duetu Paprocki i Brzozowski w Designer Outlet Warszawa!

Jedna z ulubionych marek polskich gwiazd!

Aleksandra Frankowska 26 maja 2021 11:24
Paprocki Brzozowski
Fot. Paprocki Brzozowski

Ulubiony duet projektancki gwiazd i jedne z najgorętszych nazwisk polskiej branży fashion – duet Paprocki & Brzozowski gości w Designer Outlet Warszawa. Na zakupy w specjalnych cenach zapraszają do 29 maja.

W ostatnim tygodniu maja na klientów Designer Outlet Warszawa czeka niespodzianka. Na 7 dni gościnnie swój pop-up otworzyli zdolni i lubiani projektanci Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki. Ich projekty wielokrotnie były nagradzane przez branżę i media, a ubrania i stylizacje z ochotą noszą gwiazdy i celebryci nie tylko na czerwonym dywanie. W ich propozycjach występują choćby Joanna Koroniewska, Kinga Rusin, Monika Olejnik czy Maja Sablewska. To tylko ułamek sławnych nazwisk, które wybierają metkę Paprocki & Brzozowski.

W pop-upie w Designer Outlet Warszawa czekają propozycje idealne na imprezę, na randkę, do biura czy na weekend. Dostępne są wyselekcjonowane ubrania z różnych kolekcji, w tym uwielbiana basicowa linia Plants by Paprocki & Brzozowski. Wszystko w specjalnych cenach, których nie ma nigdzie indziej.

Paprocki & Brzozowski to kolejna marka, która skorzystała z zaproszenia Designer Outlet Warszawa.
W latach poprzednich w tym centrum gościły: LaMania, Lidia Kalita czy Mariusz Przybylski. To topowe nazwiska świata mody, które wpisały się w DNA stale rozwijającego się Designer Outlet Warszawa.

Centrum niedawno powiększyło się i uzupełniło swoją stałą ofertę o nowe marki premium. To przede wszystkim włoskie domy mody, które charakteryzuje znakomite krawiectwo i wysoka jakość materiałów, oraz propozycje zza oceanu. Wszystko to z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów.    

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?