Fot. screenshot
ZE ŚWIATA MODY

Polska produkcja nagrodzona na międzynarodowym festiwalu filmu modowego!

Poznajcie niezwykłą „FaFę”

Sabina Zięba 16 października 2018 12:30
Fot. screenshot

Na międzynarodowym wydarzeniu, jakim jest organizowany w Los Angeles Fashion Film Festival, w tym roku nagrodzono polską produkcję. Film „FaFa” został wyróżniony w kategorii „Best Innovation”. O czym opowiada?

Film „FaFa” na LA Fashion Film Festival

Tytułowa Fafa to główna bohaterka filmu, która poddaje się kolejnym metamorfozom. Widzimy ją w płaszczu domu mody Balenciaga i białych kozaczkach, wyrazistych okularach z kryształkami Gucci czy schowaną w torbie z wiosenno-letniej kolekcji DSQUARED2 z napisem „You'll Never Walk Alone Twins Power”.

Przez cały czas trwania wideo mamy wrażenie, że zacierają się w nim granice między fotografią i kreacją 3D, a dzięki nowoczesnym i futurystycznym kadrom zdaje się, że nie istnieją żadne ograniczenia. Nieoczywiste wykorzystane akcesoriów przez Fafę ma pokazać z kolei, że własna interpretacja mody ma obecnie największe znaczenie.

Produkcja ta została wyreżyserowana przez Bartka Kalinowskiego i stworzona we współpracy ze Studiem Televisor oraz Domem Handlowym Vitkac. Chcieli oni podkreślić, że w dzisiejszej modzie najważniejsza jest unikatowa osobowość, własny styl i indywidualny charakter ubrań. 

Poniżej możecie obejrzeć to wyjątkowe wideo! Prawda, że jest niesamowite?  

Nagrodzona polska produkcja:

Kadr z filmu „FaFa”.

Fot. screenshot

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.