ZE ŚWIATA MODY

Victoria’s Secret pokazała swoją najnowszą kolekcję w Nowym Jorku!

Dlaczego Adriana Lima płakała na pokazie?

Marcin Brzeziński 9 listopada 2018 11:15

Zobaczcie zdjęcia z ostatniego pokazu Victoria'a Secret! Ostatnie imprezy tej słynnej marki bieliźniarskiej miały miejsce w Londynie, Miami i Los Angeles. W zeszłym roku Aniołki zawędrowały aż do Szanghaju (jak wiemy nie obyło się z tej okazji be przygód…). W tym roku zaś Victoria's Secret Fashion Show gościł Nowy Jork. Na wybiegu w nowojorskim Pier 94 pojawiły się gwiazdy modelingu takie, jak Gigi Hadid, Kendall Jenner, Cindy Bruna, Devon Windsor, Leomie Anderson i Shanina Shaik. Nie zabrakło też Aniołków-debiutantek. Po raz pierwszy w tej roli wystąpiły: Winnie Harlow, Duckie Thot, Maia Cotton, Sofie Rovenstine i Iesha Hodges.

Stanik na pokazie Victoria's Secret za milion

Victoria's Secret Fashion Show to także wydarzenie... muzyczne. Na pokazie w Nowym Jorku wystąpili Bebe Rexha, The Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Rita Ora, Shawn Mendes i The Struts. Przypomnijmy, że w zeszłym roku główną atrakcją muzyczną był Harry Styles. Tradycyjnie kulminacją wieczoru była zaś prezentacja stanika Fantasy Bra noszącego w tej edycji nazwę Dream Angels Fantasy Bra. Ozdobiony tysiącami kryształów Swarovskiego i kosztujący milion dolarów model zaprezentowała Elsa Hosk. Musimy jednak przyznać, że naszą uwagę bardziej przykuła kolekcja, którą dla Victoria's Secret zaprojektowała Mary Katrantzou.

Łzy na wybiegu Victoria's Secret

Było też coś, czego po Victoria's Secret Fashion Show 2018 najmniej się spodziewaliśmy. Mianowicie... łzy wzruszenia. Kto płakał? Z karierą modelki żegnała się tego wieczoru Adriana Lima! W pełni rozumiemy jej emocje. 37-letnia gwiazda wybiegów brała udział w pokazach Victoria's Secret aż 18 razy. Opuściła tylko jeden, ale jest w pełni usprawiedliwiona - w jego czasie była na sali porodowej. We wpisie na Instagramie Lima napisała; "Droga Victorio! Dziękuję, że pokazałaś mi świat i nauczyłaś mnie latać". Piękna kariera i piękne pożegnanie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Adriana Lima na ostatnim pokazie Victoria'a Secret!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.