"Spragnieni piękna. Kolor"pokaz mody w Muzeum Narodowym w Warszawie
Fot. Lidia Popiel
ZE ŚWIATA MODY I SZTUKI

Wyjątkowy pokaz mody w Muzeum Narodowym w Warszawie!

Czyje kreacje zobaczymy na trzeciej edycji „Spragnieni piękna”?

Marcin Brzeziński 3 grudnia 2018 11:01
"Spragnieni piękna. Kolor"pokaz mody w Muzeum Narodowym w Warszawie
Fot. Lidia Popiel

W poniedziałek, 3 grudnia, w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się pokaz kreacji wieczorowych Kolor, rozpoczynający trzecią edycję projektu Spragnieni piękna realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciele MNW.
Pokaz Kolor nawiązuje do wystawy o takim samym tytule, której otwarcie planowane jest na wiosnę 2019 r. Podczas wieczoru goście będą mogli podziwiać kreacje stworzone przez tak znakomitych projektantów mody i marki. Swoje projekty pokażą: Bizuu, Kuba Bonecki, Chi-Chi Ude, Ewa Stepnowska, MMC, LeBrand, Tomasz Ossoliński, MISBHV, Lidia Kalita i Joanna Hawrot.

Niezwykłe modelki

Kreacje zaprezentują wyjątkowe modelki: Agata Kulesza, Bogna Sworowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Lidia Popiel, Ewa Wajnert, Małgorzata Rusinkiewicz, Magdalena Bodis, Patrycja Soliman, Dorota Weka oraz Kasia Sokołowska.
Po pokazie odbędzie się cicha aukcja, a panie wystąpią w swoich kreacjach na Balu Dobroczynnym, 4 marca 2019 r.
Dochód ze wszystkich wydarzeń zostanie przekazany na rzecz Muzeum Narodowego.

Modelka w kreacji Bizuu wystylizowanej przez Agnieszkę Ścibior.

Fot. Lidia Popiel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.