"Spragnieni piękna. Kolor"pokaz mody w Muzeum Narodowym w Warszawie
Fot. Lidia Popiel
ZE ŚWIATA MODY I SZTUKI

Wyjątkowy pokaz mody w Muzeum Narodowym w Warszawie!

Czyje kreacje zobaczymy na trzeciej edycji „Spragnieni piękna”?

Marcin Brzeziński 3 grudnia 2018 11:01
"Spragnieni piękna. Kolor"pokaz mody w Muzeum Narodowym w Warszawie
Fot. Lidia Popiel

W poniedziałek, 3 grudnia, w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się pokaz kreacji wieczorowych Kolor, rozpoczynający trzecią edycję projektu Spragnieni piękna realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciele MNW.
Pokaz Kolor nawiązuje do wystawy o takim samym tytule, której otwarcie planowane jest na wiosnę 2019 r. Podczas wieczoru goście będą mogli podziwiać kreacje stworzone przez tak znakomitych projektantów mody i marki. Swoje projekty pokażą: Bizuu, Kuba Bonecki, Chi-Chi Ude, Ewa Stepnowska, MMC, LeBrand, Tomasz Ossoliński, MISBHV, Lidia Kalita i Joanna Hawrot.

Niezwykłe modelki

Kreacje zaprezentują wyjątkowe modelki: Agata Kulesza, Bogna Sworowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Lidia Popiel, Ewa Wajnert, Małgorzata Rusinkiewicz, Magdalena Bodis, Patrycja Soliman, Dorota Weka oraz Kasia Sokołowska.
Po pokazie odbędzie się cicha aukcja, a panie wystąpią w swoich kreacjach na Balu Dobroczynnym, 4 marca 2019 r.
Dochód ze wszystkich wydarzeń zostanie przekazany na rzecz Muzeum Narodowego.

Modelka w kreacji Bizuu wystylizowanej przez Agnieszkę Ścibior.

Fot. Lidia Popiel

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.