ZE ŚWIATA MODY I SZTUKI

Zobaczcie, co się działo na pokazie mody w Muzeum Narodowym w Warszawie!

W roli modelki zadebiutowała… Agata Kulesza!

Marcin Brzeziński 4 grudnia 2018 20:30

W Muzeum Narodowym w Warszawie odbył się pokaz kreacji wieczorowych Kolor, rozpoczynający trzecią edycję projektu Spragnieni piękna realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciele MNW.
Goście mogli podziwiać kreacje stworzone przez: Bizuu, Kubę Boneckiego, Chi-Chi Ude, Ewę Stepnowską, MMC, LeBrand, Tomasza Ossolińskiego, MISBHV, Lidię Kalitę i Joannę Hawrot. Kreacje zaprezentowały wyjątkowe modelki m.in.: Agata Kulesza, Bogna Sworowska, Lidia Popiel, Kasia Sokołowska i Joanna Horodyńska. Po pokazie odbyła się cicha aukcja zaprezentowanych kreacji. Rekordową sumę zapłacono za sukienkę… Bizuu. Wylicytowane kreacje będą także ozdobą Balu Dobroczynnego, który odbędzie się w Muzeum Narodowym 4 marca 2019 r. Agacie Kuleszy gratulujemy... debiutu na wybiegu! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?