Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Od kopciuszka do księżniczki czyli o najnowszej kolekcji Ewy Minge

Jej premiera będzie miała miejsce podczas Cracow Fashion Square 2019

Katarzyna Piątkowska 9 maja 2019 14:23
Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jej ubrania noszą polskie i zagraniczne gwiazdy. Ewa Minge podbija nie tylko Polski rynek, ale i zagraniczne. Kreacje zaprojektowane przez Ewę nosiły Paris Hilton, Ivanka Trump i Cheryl Cole. Jedną z kolekcji, tuż po pokazie w Paryżu, kupiła arabska księżniczka. „The Telegraph” jedną z jej sukien umieścił nawet na liście „10 kreacji, dla których warto umrzeć”.
Jej pokazy w Mediolanie, Paryzu, Barcelonie, Nowym Jorku i na Schodach Hiszpańskich w Rzymie przyciągają przedstawicieli prasy zagranicznej i wielu znamienitych gości.
Teraz Ewa Minge najnowszą kolekcję zaprezentuje wieczorem 11 maja podczas Cracow Fashion Square 2019. Jest ona ukoronowaniem kobiecości, siły i eteryczności. I wędrówką po emocjach i sytuacjach, w których się znajdujemy.

Kraków pełen gwiazd

Poza pokazem marki Eva Minge swoje projekty pokaże Natalia Jaroszewska, a na wybieg wyjdą zaprzyjaźnione z nią gwiazdy, między innymi Edyta Herbuś, Daria Widawska, Ewa Pacuła, Karolina Szostak.
To jednak nie wszystko, bo wcześniej w specjalnie zbudowanym namiocie na Placu Jana Nowaka–Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską odbędą się pokazy, które będzie mógł zobaczyć każdy. Kolekcje zaprezentują marki, których butiki znajdują się w Galerii, między innymi Guess Jeans i Marciano Guess, a także projektanci, wśród których są Monika Ptaszek i Michał Starost. Szczególnie polecamy pokaz Yoshe&Pecunia, podczas którego zobaczymy biżuterię wykonaną ze starych monet.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!