Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Pojedynek stylu: księżna Kate vs Agata Duda

Barbara Łubko 18 lipca 2017 11:51
Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images

W poniedziałek księżna Kate zachwyciła Polaków stylizacją, nawiązującą do kolorów naszej flagi. Polska prezydentowa postawiła na kreację inspirowaną… stylem hippie! To ciekawy wybór. Szeroki pas i zwiewna sukienka prezentowały się ciekawie. Czyżby Agata Duda wzięła sobie do serca nasze rady, że jej stroje są trochę zbyt przewidywalne i czasem wręcz nudne?

Zobacz także: Pojedynek pierwszych dam: Agata Duda vs Melania Trump!

Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images/East News

Na wieczorne spotkanie obie panie postawiły na eleganckie koktajlowe sukienki. Ten pojedynek zdecydowanie wygrała księżna Kate - w sukience projekt Gosi Baczyńskiej wyglądała olśniewająco. Koronkowa czerwona kreacja, którą wybrała Agata Duda wydaje się być trochę nie na czasie. Czemu prezydentowa nie może wziąć przykładu z Kate i… nosić kreacje od topowych polskich projektantów?

Zobacz także: „Dawno się tak nie czułam!”, mówi Gosia Baczyńska, która ubrała księżną Kate na garden party w warszawskich Łazienkach.

Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. East News

Zobacz także: Te marki kocha księżna Kate!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?