Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Pojedynek stylu: księżna Kate vs Agata Duda

Barbara Łubko 18 lipca 2017 11:51
Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images

W poniedziałek księżna Kate zachwyciła Polaków stylizacją, nawiązującą do kolorów naszej flagi. Polska prezydentowa postawiła na kreację inspirowaną… stylem hippie! To ciekawy wybór. Szeroki pas i zwiewna sukienka prezentowały się ciekawie. Czyżby Agata Duda wzięła sobie do serca nasze rady, że jej stroje są trochę zbyt przewidywalne i czasem wręcz nudne?

Zobacz także: Pojedynek pierwszych dam: Agata Duda vs Melania Trump!

Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images/East News

Na wieczorne spotkanie obie panie postawiły na eleganckie koktajlowe sukienki. Ten pojedynek zdecydowanie wygrała księżna Kate - w sukience projekt Gosi Baczyńskiej wyglądała olśniewająco. Koronkowa czerwona kreacja, którą wybrała Agata Duda wydaje się być trochę nie na czasie. Czemu prezydentowa nie może wziąć przykładu z Kate i… nosić kreacje od topowych polskich projektantów?

Zobacz także: „Dawno się tak nie czułam!”, mówi Gosia Baczyńska, która ubrała księżną Kate na garden party w warszawskich Łazienkach.

Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. East News

Zobacz także: Te marki kocha księżna Kate!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.