Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Pojedynek stylu: księżna Kate vs Agata Duda

Barbara Łubko 18 lipca 2017 11:51
Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images

W poniedziałek księżna Kate zachwyciła Polaków stylizacją, nawiązującą do kolorów naszej flagi. Polska prezydentowa postawiła na kreację inspirowaną… stylem hippie! To ciekawy wybór. Szeroki pas i zwiewna sukienka prezentowały się ciekawie. Czyżby Agata Duda wzięła sobie do serca nasze rady, że jej stroje są trochę zbyt przewidywalne i czasem wręcz nudne?

Zobacz także: Pojedynek pierwszych dam: Agata Duda vs Melania Trump!

Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. Getty Images/East News

Na wieczorne spotkanie obie panie postawiły na eleganckie koktajlowe sukienki. Ten pojedynek zdecydowanie wygrała księżna Kate - w sukience projekt Gosi Baczyńskiej wyglądała olśniewająco. Koronkowa czerwona kreacja, którą wybrała Agata Duda wydaje się być trochę nie na czasie. Czemu prezydentowa nie może wziąć przykładu z Kate i… nosić kreacje od topowych polskich projektantów?

Zobacz także: „Dawno się tak nie czułam!”, mówi Gosia Baczyńska, która ubrała księżną Kate na garden party w warszawskich Łazienkach.

Księżna Kate czy Agata Duda? Oceniamy styl obu pań
Fot. fot. East News

Zobacz także: Te marki kocha księżna Kate!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.