Paulina Sykut-Jeżyna w neonowym płaszczu polskiej marki z wyprzedaży
Fot. Instagram @paulinasykutjezyna @missudesign
ZE ŚWIATA MODY

Paulina Sykut-Jeżyna w modnym neonowym płaszczu polskiej marki!

Można go już kupić na wyprzedaży!

Redakcja VIVA! 6 kwietnia 2020 14:14
Paulina Sykut-Jeżyna w neonowym płaszczu polskiej marki z wyprzedaży
Fot. Instagram @paulinasykutjezyna @missudesign

Paulina Sykut-Jeżyna w modnym neonowym płaszczu! Prezenterka Polsatu zamieściła na swym profilu na Instagramie zdjęcie, na którym szykuje się do pracy. Fotografię opatrzyła komentarzem:

Teraz wyjście do pracy, jest stresujące. W torbie maseczki, rękawiczki i zapakowane jedzenie. Wyruszam. Do zobaczenia dzisiaj, w telewizorze;)

Naszą uwagę zwróciła wiosenna stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny. Prezenterka miała na sobie piękny płaszcz w neonowym kolorze, biały golf, granatowe dżinsy i białe sneakersy Massimo Dutti. Cała stylizacja utrzymana jest w gorących trendach na wiosnę 2020!

Paulina Sykut-Jeżyna w neonowym płaszczu z wyprzedaży

Modny płaszczyk Pauliny Sykut-Jeżyny pochodzi z oferty polskiej marki Missu Design. Do niedawna kosztował 340 złotych, ale teraz można kupić go na wyprzedaży za złotych 220! Wystarczy tylko odwiedzić stronę marki. Na koniec przypomnijmy jeszcze, że neonowe kolory to jeden z ważniejszych trendów wiosny i lata 2020. Jak je nosić? Neonowe barwy świetnie wypadają na dużych powierzchniach np. płaszczach czy kurtkach. Ale równie dobrze można zastosować wersję minimum i do stonowanej stylizacji dobrać neonowe dodatki np. buty czy czapkę. Czy warto? Paulina Sykut-Jeżyna udowodniła, że neonowe kolory mogą być bardzo twarzowe!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.