Fot. Materiały prasowe, Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Paris Jackson pojawiła się w kolczykach polskiej marki! Wiemy, gdzie i za ile można je kupić

Sabina Zięba 23 stycznia 2018 17:30
Fot. Materiały prasowe, Instagram


19-letnia córka Michaela Jacksona i pielęgniarki Debbie Rowe mimo młodego wieku ma swój własny ekscentryczny styl, którego konsekwentnie się trzyma. Na pierwszy rzut oka widać, że Paris odwagę w łączeniu stylów i rockową nonszalancję odziedziczyła po swoim ojcu. Kocha stroje militarne, rurki, ramoneski, kurtki bomberki, koszule w kratę i biżuterię w stylu boho. Ostatnio była nawet widziana w kolczykach... polskiej marki! Jakiej?

Polecamy też: Na naszych oczach Paris Jackson zamienia się z nastolatki w gwiazdę! Czy odnalazła już swój styl?
 

Paris Jackson w kolczykach Lilou

W tegorocznym marszu kobiet w Los Angeles, który odbył się w sobotę 20 stycznia i zgromadził około 500 tysiąca protestujących, udział wzięła również Paris Jackson. Prowadziła wówczas specjalną relację z wydarzenia na InstaStory telewizji MTV. Pojawiła się w casualowej stylizacji, na którą składał się zwykły szary t-shirt z aplikacją, jeansy, skórzana ramoneska, a także duża ilość wisiorków. Wiele osób zwróciło również uwagę na kolczyki pióra, które miała w uszach. Okazało się, że są one pozłacane 23-karatowym złotem i pochodzą z kolekcji polskiej marki Lilou. Składają się z trzech elementów, które można dowolnie konfigurować. Motyw piór ma symbolizować wewnętrzną siłę oraz kreatywność. Są synonimem odwagi, motywacji i nieograniczonych możliwości. Jeden taki kolczyk bez grawerunku można kupić za... 199 złotych! Skusilibyście się?


Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.