Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Pamela Anderson w szokującej reklamie streetwearowej marki GCDS!

Czy jej twórcy nie posunęli się za daleko? Tylko dla dorosłych!

Marcin Brzeziński 25 lutego 2018 16:00
Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Aktorka, modelka i aktywistka Pamela Anderson wystąpiła w kontrowersyjnej reklamie włoskiej marki streetwearowej GCDS stworzonej przez projektanta Giuliano Calza. Na zdjęciach, których autorką jest Nadia Lee Cohen oglądamy 50-letnią gwiazdę w otoczeniu grupy odrażających wyrzutków (wśród nich rozpoznajemy amerykańskiego rapera Brooke Candy i modelkę Caroline Vreeland), którzy schronili się gdzieś na kalifornijskiej pustyni. Na ich tle Pamela Anderson sprawia po prostu wrażenie… przybysza z innego świata. A my wraz z nią zanurzamy się w sennym koszmarze rodem z pierwszego sezonu serialu Detektyw.

Kontrowersyjna reklama GCDS z Pamelą Anderson

Ale to jeszcze nie koniec. Zdjęciom reklamowym towarzysz film, w którym okazuje się, że to pustynne plemię ubrane w stroje z najnowszej kolekcji GCDS żywi wobec amerykańskiego symbolu seksu śmiertelnie wrogie uczucia. A mówiąc wprost, w finale filmu Pamela Anderson zostaje brutalnie zastrzelona przez seniorkę tej strasznej bandy.

Całość kampanii miała premierę podczas ekskluzywnego przyjęcia, które w jednym z mediolańskich pałaców wyda marka GCDS. I choć jesteśmy przekonani, że używanie obrazów przemocy w reklamowaniu ubrań jest zdecydowanie złym pomysłem, to musimy przyznać, że Pamela Anderson wywiązała się ze swego zadania aktorskiego bez zarzutu. A wy jak uważacie? 

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.