Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Pamela Anderson w szokującej reklamie streetwearowej marki GCDS!

Czy jej twórcy nie posunęli się za daleko? Tylko dla dorosłych!

Marcin Brzeziński 25 lutego 2018 16:00
Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Aktorka, modelka i aktywistka Pamela Anderson wystąpiła w kontrowersyjnej reklamie włoskiej marki streetwearowej GCDS stworzonej przez projektanta Giuliano Calza. Na zdjęciach, których autorką jest Nadia Lee Cohen oglądamy 50-letnią gwiazdę w otoczeniu grupy odrażających wyrzutków (wśród nich rozpoznajemy amerykańskiego rapera Brooke Candy i modelkę Caroline Vreeland), którzy schronili się gdzieś na kalifornijskiej pustyni. Na ich tle Pamela Anderson sprawia po prostu wrażenie… przybysza z innego świata. A my wraz z nią zanurzamy się w sennym koszmarze rodem z pierwszego sezonu serialu Detektyw.

Kontrowersyjna reklama GCDS z Pamelą Anderson

Ale to jeszcze nie koniec. Zdjęciom reklamowym towarzysz film, w którym okazuje się, że to pustynne plemię ubrane w stroje z najnowszej kolekcji GCDS żywi wobec amerykańskiego symbolu seksu śmiertelnie wrogie uczucia. A mówiąc wprost, w finale filmu Pamela Anderson zostaje brutalnie zastrzelona przez seniorkę tej strasznej bandy.

Całość kampanii miała premierę podczas ekskluzywnego przyjęcia, które w jednym z mediolańskich pałaców wyda marka GCDS. I choć jesteśmy przekonani, że używanie obrazów przemocy w reklamowaniu ubrań jest zdecydowanie złym pomysłem, to musimy przyznać, że Pamela Anderson wywiązała się ze swego zadania aktorskiego bez zarzutu. A wy jak uważacie? 

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!