Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Pamela Anderson w szokującej reklamie streetwearowej marki GCDS!

Czy jej twórcy nie posunęli się za daleko? Tylko dla dorosłych!

Marcin Brzeziński 25 lutego 2018 16:00
Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Aktorka, modelka i aktywistka Pamela Anderson wystąpiła w kontrowersyjnej reklamie włoskiej marki streetwearowej GCDS stworzonej przez projektanta Giuliano Calza. Na zdjęciach, których autorką jest Nadia Lee Cohen oglądamy 50-letnią gwiazdę w otoczeniu grupy odrażających wyrzutków (wśród nich rozpoznajemy amerykańskiego rapera Brooke Candy i modelkę Caroline Vreeland), którzy schronili się gdzieś na kalifornijskiej pustyni. Na ich tle Pamela Anderson sprawia po prostu wrażenie… przybysza z innego świata. A my wraz z nią zanurzamy się w sennym koszmarze rodem z pierwszego sezonu serialu Detektyw.

Kontrowersyjna reklama GCDS z Pamelą Anderson

Ale to jeszcze nie koniec. Zdjęciom reklamowym towarzysz film, w którym okazuje się, że to pustynne plemię ubrane w stroje z najnowszej kolekcji GCDS żywi wobec amerykańskiego symbolu seksu śmiertelnie wrogie uczucia. A mówiąc wprost, w finale filmu Pamela Anderson zostaje brutalnie zastrzelona przez seniorkę tej strasznej bandy.

Całość kampanii miała premierę podczas ekskluzywnego przyjęcia, które w jednym z mediolańskich pałaców wyda marka GCDS. I choć jesteśmy przekonani, że używanie obrazów przemocy w reklamowaniu ubrań jest zdecydowanie złym pomysłem, to musimy przyznać, że Pamela Anderson wywiązała się ze swego zadania aktorskiego bez zarzutu. A wy jak uważacie? 

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.