Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Pamela Anderson w szokującej reklamie streetwearowej marki GCDS!

Czy jej twórcy nie posunęli się za daleko? Tylko dla dorosłych!

Marcin Brzeziński 25 lutego 2018 16:00
Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Aktorka, modelka i aktywistka Pamela Anderson wystąpiła w kontrowersyjnej reklamie włoskiej marki streetwearowej GCDS stworzonej przez projektanta Giuliano Calza. Na zdjęciach, których autorką jest Nadia Lee Cohen oglądamy 50-letnią gwiazdę w otoczeniu grupy odrażających wyrzutków (wśród nich rozpoznajemy amerykańskiego rapera Brooke Candy i modelkę Caroline Vreeland), którzy schronili się gdzieś na kalifornijskiej pustyni. Na ich tle Pamela Anderson sprawia po prostu wrażenie… przybysza z innego świata. A my wraz z nią zanurzamy się w sennym koszmarze rodem z pierwszego sezonu serialu Detektyw.

Kontrowersyjna reklama GCDS z Pamelą Anderson

Ale to jeszcze nie koniec. Zdjęciom reklamowym towarzysz film, w którym okazuje się, że to pustynne plemię ubrane w stroje z najnowszej kolekcji GCDS żywi wobec amerykańskiego symbolu seksu śmiertelnie wrogie uczucia. A mówiąc wprost, w finale filmu Pamela Anderson zostaje brutalnie zastrzelona przez seniorkę tej strasznej bandy.

Całość kampanii miała premierę podczas ekskluzywnego przyjęcia, które w jednym z mediolańskich pałaców wyda marka GCDS. I choć jesteśmy przekonani, że używanie obrazów przemocy w reklamowaniu ubrań jest zdecydowanie złym pomysłem, to musimy przyznać, że Pamela Anderson wywiązała się ze swego zadania aktorskiego bez zarzutu. A wy jak uważacie? 

Pamela Anderson w kontrowersyjnej reklamie streetwearowej marki GCDS
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.