Victoria's Secret
VIVA! Tylko u nas

Najseksowniejsza marka bielizny już niedługo pojawi się w Polsce! Co znajdziemy w oficjalnym salonie Victoria's Secret?

Marta Roszewska 11 czerwca 2017 10:45
Victoria's Secret

Długo wyczekiwane otwarcie oficjalnego sklepu Victoria's Secret odbędzie się już pod koniec sierpnia tego roku w warszawskiej Arakdii. Salon oferować będzie bogaty asortyment kultowej bielizny, którą do tej pory mogliśmy nabyć jedynie przez sklep internetowy. W ofercie dotychczasowego sklepu marki w Złotych Tarasach znajdują się bowiem jedynie akcesoria i kosmetyki. Już teraz możemy się spodziewać takich kolekcji jak Body by Victoria, Very Sexy, Dream Angles, Bombshell, bielizny bawełnianej, a także kolekcji sportowej Victoria's Sport.

Pokaz Victoria's Secret
Fot. materiały prasowe

Oprócz bieliźnianych bestsellerów w ofercie znajdziemy również flagowe zapachy oraz produkty pielęgnacyjne. Dla młodszych fanek marki również mamy dobrą wiadomość. Do sprzedaży trafi także kolekcja Victoria's Secret PINK, czyli linia bielizny, ubrań i kosmetyków dedykowanych nastolatkom. Czekamy z niecierpliwością!

Polecamy też: Za nami pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Czy projektantowi udało się nas zaskoczyć? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.