Victoria's Secret
VIVA! Tylko u nas

Najseksowniejsza marka bielizny już niedługo pojawi się w Polsce! Co znajdziemy w oficjalnym salonie Victoria's Secret?

Marta Roszewska 11 czerwca 2017 10:45
Victoria's Secret

Długo wyczekiwane otwarcie oficjalnego sklepu Victoria's Secret odbędzie się już pod koniec sierpnia tego roku w warszawskiej Arakdii. Salon oferować będzie bogaty asortyment kultowej bielizny, którą do tej pory mogliśmy nabyć jedynie przez sklep internetowy. W ofercie dotychczasowego sklepu marki w Złotych Tarasach znajdują się bowiem jedynie akcesoria i kosmetyki. Już teraz możemy się spodziewać takich kolekcji jak Body by Victoria, Very Sexy, Dream Angles, Bombshell, bielizny bawełnianej, a także kolekcji sportowej Victoria's Sport.

Pokaz Victoria's Secret
Fot. materiały prasowe

Oprócz bieliźnianych bestsellerów w ofercie znajdziemy również flagowe zapachy oraz produkty pielęgnacyjne. Dla młodszych fanek marki również mamy dobrą wiadomość. Do sprzedaży trafi także kolekcja Victoria's Secret PINK, czyli linia bielizny, ubrań i kosmetyków dedykowanych nastolatkom. Czekamy z niecierpliwością!

Polecamy też: Za nami pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Czy projektantowi udało się nas zaskoczyć? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.