Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati pojawiła się na oscarowym afterparty Eltona Johna!

Jak polska aktorka bawiła się w Hollywood?

Jan Kędziora 11 lutego 2020 16:00
Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Oscary 2020 już za nami, jednak emocje związane z najważniejszym świętem Hollywood nadal nie opadają. Tym bardziej, że z roku na rok gwiazdy polskiego kina co raz bardziej dają o sobie znać na arenie międzynarodowej. Pomimo, że nominowany do Oscara film Boże Ciało statuetki nie uzyskał, obecność polskiej obsady w Dolby Theatre to niewątpliwe osiągnięcie. To jednak nie jedyni rodacy, z których możemy być dumni. Zaproszenie na Elton John Aids Foundation Party dostała Weronika Rosati! Jak polska aktorka prezentowała się na imprezie po ceremonii oscarowej?

Elton John Aids Foundation Party 2020

Oscarowe afterparty to już tradycja. Obok imprezy Vanity Fair, najważniejszą jest ta, organizowana od 1992 roku przez fundację Eltona Johna. Podobnie jak rok temu, zaproszenie uzyskała Weronika Rosati. Na liście gości charytatywnej imprezy brytyjskiego muzyka pojawiły się także takie osobistości, jak Sharon Stone, Heidi KlumDonatella Versace czy Billy Porter. Obecny był również oczywiście sam Elton John, który co roku stara się wypromować wschodzące gwiazdy muzyki rozrywkowej. Tym razem w trakcie afterparty wystąpił z Samem Fenderem. Nic dziwnego, że Weronika Rosati postanowiła pochwalić się udziałem w tak wyjątkowym wydarzeniu na swoim profilu instagramowym. 

Weronika Rosati w Hollywood

To już trzeci raz, kiedy polska aktorka miała okazję pojawić się na EJAF Party. Jest ona wielką fanką amerykańskiej fabryki snów. Świętowanie ceremonii rozdania Oscarów w sercu Hollywood z pewnością jest dla niej wyjątkowym przeżyciem. Tym bardziej, że równie oddaną wielbicielką imprezy brytyjskiego muzyka była idolka Rosati, Elizabeth Taylor. Oczywistym, więc wydaje się wybór torebki, którą polska aktorka zabrała ze sobą na afterparty. Weronika Rosati wylicytowała ją na aukcji Juliena, z prywatnej kolekcji ikony amerykańskiego kina. Idealnie pasowała do bajkowej sukni, zaprojektowanej przez mamę aktorki, Teresę Rosati. Kreację dopełniła piękna biżuteria Swarovskiego. Trzeba przyznać, że Weronika Rosati prezentowała się zjawiskowo! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również dołączy do grona uczestników imprezy Eltona Johna.  

Weronika Rosati Elton John Aids Foundation Party 2020
Fot. Instagram Stories @weronikarosati

Weronika Rosati Elton John Aids Foundation Party 2020
Fot. Instagram Stories @weronikarosati

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.