Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Oliwia Bieniuk w nowej kampanii zdjęciowej pozuje bez stanika!

Nastolatka pokazała więcej, niż się spodziewaliśmy...

Aleksandra Frankowska 15 lutego 2021 14:27
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kariera młodej Oliwii Bieniuk nabiera tempa z miesiąca na miesiąc. Modelka i córka Anny Przybylskiej zachwyca urodą i wciąż zgłaszają się do niej kolejne firmy chętne na współpracę. Tym razem na Instagramie mogliśmy zobaczyć efekty kolejnej sesji, gdzie Oliwia pozowała w eleganckim garniturze bez stanika. To zdecydowanie jej najodważniejsza sesja zdjęciowa, jak do tej pory.

Oliwia Bieniuk robi karierę modelki

Nastolatka, która jest już pełnoletnia, prężnie rozpoczęła karierę modelki. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma niesamowitą urodę, nic więc dziwnego, że próbuje swoich sił w modelingu. Na swoim koncie ma już kilka sesji zdjęciowych, również dla popularnych marek modowych. Nad wszystkim czuwa jej tata.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika

Kolejne kontrakty na które decyduje się młoda modelka są jeszcze bardziej zaskakujące. Tym razem zapozowała do zdjęć w eleganckim garniturze, nie mając na sobie stanika. Fani byli zachwyceni efektami sesji – trzeba przyznać, niezwykle odważnej, aczkolwiek bardzo smacznej i subtelnej. Na kolejnych zdjęciach widzimy już Bieniuk w koronkowym staniku i z długim, złotym naszyjnikiem, który bardzo przyciąga wzrok. 

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika
Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk bez stanika
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?