Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images
O tym się mówi!

Natalia Oreiro w czerwonej sukni w Madrycie! Co teraz robi? Jak wygląda?

Zjawiskowa kreacja zdobyła serca jej fanów!

Aleksandra Frankowska 4 października 2021 19:27
Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images

Natalia Oreiro znana przede wszystkim z serialu Zbuntowany Anioł, pojawiła się w sobotę w Madrycie na rozdaniu statuetek Platino Awards. Urugwajka, która skończyła 44 lata wciąż wygląda zjawiskowo, a jej uroda zachwyca zarówno dawnych, jak i nowych fanów. Serialowa Milagros w stolicy Hiszpanii zachwyciła ognistą kreacją!

Czytaj też: Natalia Oreiro już tak nie wygląda! Aktorka została blondynką!

Natalia Oreiro – co teraz robi?

Po sukcesie Zbuntowanego Anioła i piosenki Cambio dolor, Oreiro wyjechała w trasę koncertową. Teraz jest mamą i żoną Ricardo Mollo. Od czasu do czasu pojawia się na międzynarodowych wydarzeniach, jednak nie kontynuuje kariery aktorskiej i wokalnej.

Natalia Oreiro zachwyciła stylizacją w Madrycie

Na czerwonym dywanie aktorka i wokalistka pojawiła się w czerwonej kreacji, na którą składała się długa spódnica oraz dopasowany top. Całość odsłaniała jej brzuch oraz ramiona.

Zobacz też: Nazywana jest „ulubienicą Putina”. Dokument Nasha Natasha opowie o fenomenie Natalii Oreiro

Dodatkowo niesamowitego efektu sukni dodawał tren, zapleciony na szyi niczym długa apaszka. Oreiro postawiła również na mocny makijaż, hollywoodzkie fale, a we włosach miała bogate, srebrne spinki. 

Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images

Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.