Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images
O tym się mówi!

Natalia Oreiro w czerwonej sukni w Madrycie! Co teraz robi? Jak wygląda?

Zjawiskowa kreacja zdobyła serca jej fanów!

Aleksandra Frankowska 4 października 2021 19:27
Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images

Natalia Oreiro znana przede wszystkim z serialu Zbuntowany Anioł, pojawiła się w sobotę w Madrycie na rozdaniu statuetek Platino Awards. Urugwajka, która skończyła 44 lata wciąż wygląda zjawiskowo, a jej uroda zachwyca zarówno dawnych, jak i nowych fanów. Serialowa Milagros w stolicy Hiszpanii zachwyciła ognistą kreacją!

Czytaj też: Natalia Oreiro już tak nie wygląda! Aktorka została blondynką!

Natalia Oreiro – co teraz robi?

Po sukcesie Zbuntowanego Anioła i piosenki Cambio dolor, Oreiro wyjechała w trasę koncertową. Teraz jest mamą i żoną Ricardo Mollo. Od czasu do czasu pojawia się na międzynarodowych wydarzeniach, jednak nie kontynuuje kariery aktorskiej i wokalnej.

Natalia Oreiro zachwyciła stylizacją w Madrycie

Na czerwonym dywanie aktorka i wokalistka pojawiła się w czerwonej kreacji, na którą składała się długa spódnica oraz dopasowany top. Całość odsłaniała jej brzuch oraz ramiona.

Zobacz też: Nazywana jest „ulubienicą Putina”. Dokument Nasha Natasha opowie o fenomenie Natalii Oreiro

Dodatkowo niesamowitego efektu sukni dodawał tren, zapleciony na szyi niczym długa apaszka. Oreiro postawiła również na mocny makijaż, hollywoodzkie fale, a we włosach miała bogate, srebrne spinki. 

Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images

Natalia Oreiro
Fot. Juan Naharro Gimenez/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.