Trenerka kończy dziś 34 lata

Aleksandra Frankowska 7 września 2022 12:27

Anna Lewandowska kończy dziś 34. lata. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego w ostatnim roku coraz częściej bywa na międzynarodowych wydarzeniach, prezentując się w kreacjach wielkich domów mody. Kariera Lewandowskich nabrała jeszcze większego rozpędu z chwilą, kiedy piłkarz podpisał kontrakt z klubem FC Barcelona i wraz z rodziną przeprowadził się do Hiszpanii. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zachwyciła na prezentacji Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Ale to nie wszystko…

Najpiękniejsze stylizacje Anny Lewandowskiej z czerwonego dywanu

Anna Lewandowska zrobiła spektakularne wrażenie zwłaszcza na Festiwalu Filmowym w Cannes rok temu, kiedy wybrała kilka kreacji, między innymi od Dolce&Gabbana oraz Oscara de La Renty. Nie stawiała jednak na minimalizm, a przeplatała kreacje w różnych odcieniach. Fioletowa suknia z cekinami okazała się absolutnym hitem i pokazała Lewandowską w nieco innym charakterze. Trenerka na co dzień stawia raczej na minimalizm. My jednak jesteśmy fanami pomarańczowej sukni od Oscara de La Renty. Cudownie wyglądała również w lekko transparentnej sukni od Gosi Baczyńskiej, podczas premiery filmu Elvis

W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze kreacje Anny Lewandowskiej z czerwonego dywanu.  

1/7
Anna Lewandowska
Copyright @Arnold Jerocki/GC Images
1/7

2/7
Anna Lewandowska
Copyright @Gisela Schober/Getty Images
2/7

3/7
Anna Lewandowska
Copyright @Aurelien Meunier/Getty Images
3/7

4/7
Anna Lewandowska
Copyright @Pascal Le Segretain/Getty Images
4/7

5/7
Anna Lewandowska
Copyright @Kristy Sparow/Getty Images
5/7

6/7
Anna Lewandowska
Copyright @Getty Images
6/7

7/7
Anna Lewandowska
Copyright @Daniele Venturelli/Getty Images for amfAR
7/7

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.