Trenerka kończy dziś 34 lata

Aleksandra Frankowska 7 września 2022 12:27

Anna Lewandowska kończy dziś 34. lata. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego w ostatnim roku coraz częściej bywa na międzynarodowych wydarzeniach, prezentując się w kreacjach wielkich domów mody. Kariera Lewandowskich nabrała jeszcze większego rozpędu z chwilą, kiedy piłkarz podpisał kontrakt z klubem FC Barcelona i wraz z rodziną przeprowadził się do Hiszpanii. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zachwyciła na prezentacji Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Ale to nie wszystko…

Najpiękniejsze stylizacje Anny Lewandowskiej z czerwonego dywanu

Anna Lewandowska zrobiła spektakularne wrażenie zwłaszcza na Festiwalu Filmowym w Cannes rok temu, kiedy wybrała kilka kreacji, między innymi od Dolce&Gabbana oraz Oscara de La Renty. Nie stawiała jednak na minimalizm, a przeplatała kreacje w różnych odcieniach. Fioletowa suknia z cekinami okazała się absolutnym hitem i pokazała Lewandowską w nieco innym charakterze. Trenerka na co dzień stawia raczej na minimalizm. My jednak jesteśmy fanami pomarańczowej sukni od Oscara de La Renty. Cudownie wyglądała również w lekko transparentnej sukni od Gosi Baczyńskiej, podczas premiery filmu Elvis

W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze kreacje Anny Lewandowskiej z czerwonego dywanu.  

1/7
Anna Lewandowska
Copyright @Arnold Jerocki/GC Images
1/7

2/7
Anna Lewandowska
Copyright @Gisela Schober/Getty Images
2/7

3/7
Anna Lewandowska
Copyright @Aurelien Meunier/Getty Images
3/7

4/7
Anna Lewandowska
Copyright @Pascal Le Segretain/Getty Images
4/7

5/7
Anna Lewandowska
Copyright @Kristy Sparow/Getty Images
5/7

6/7
Anna Lewandowska
Copyright @Getty Images
6/7

7/7
Anna Lewandowska
Copyright @Daniele Venturelli/Getty Images for amfAR
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?