ZE ŚWIATA MODY

Najpiękniejsze czerwone sukienki gwiazd. Zainspiruj się na Boże Narodzenie 2021!

Masz już swoją ulubioną kreację na święta?

Paulina Filipowicz 15 grudnia 2021 16:29

Czerwone sukienki od zawsze wywoływały zachwyty i emocje. Odgrywały znaczącą rolę w filmie, kulturze i sztuce. Kolor ten uchodzi za niezwykle odważny, a osobom które go noszą, przypisuje się cechy dominujące lub uwodzicielskie. Połączenie kojarzącej się z energią i miłością czerwieni z pełną wdzięku sukienką to sprawdzona recepta na spektakularną stylizację wielu kobiet. Kreacje te pokochały też gwiazdy, które na czerwonym dywanie uwielbiają pojawiać się dopasowanych kolorystycznie do tła stylizacjach.

ZOBACZ WIĘCEJ: Edyta Pazura pokazała, jak dekoruje dom na Boże Narodzenie 2021!

W historii najważniejszych gal i rozdań nagród nie było najprawdopodobniej takiego wydarzenia, na którym zabrakłoby czerwonych kreacji. Mimo to, suknie w tym odcieniu nigdy się nie nudzą, a wręcz przeciwnie - za każdym razem zaskakują. Szczególnie teraz, kiedy nastrój Bożego Narodzenia 2021 wkracza do naszych domów, chcemy przypomnieć sobie najwspanialsze kreacje zatopione w tej szlachetnej barwie.

CZYTAJ TAKŻE: Czerwień to idealny kolor na Święta 2021. Sprawdź, jak czerwone kreacje stylizują gwiazdy!

Niezależnie od tego, jak spędzisz Boże Narodzenie 2021 , czerwień to idealny kolor na grudzień. Zainspiruj się stylizacjami w naszym wideo i przygotuj się na święta jak nigdy wcześniej. Czerwień to idealny kolor zarówno na spotkania z rodziną, jak i tzw. wigilie i śledziki służbowe. Dzięki temu kolorowi lepiej święta poczujesz nie tylko Ty, lecz także Twoi najbliżsi. Inspiruj się do woli!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.