Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Najnowsze buty Balenciagi mają świecące logo z lampek LED!

Musicie je zobaczyć!

Marcin Brzeziński 5 listopada 2018 12:30
Fot. East News

Paryski pokaz kolekcji domu mody Balenciaga na wiosnę i lato 2019 był tak bogaty wizualnie, że można wiele można było przeoczyć. Na przykład fakt, że cześć modeli miała buty ze świecącym logo Balenciagi wykonanym z lampek LED. Teraz takie buty pojawiły się jednak w wiosennej pre-kolekcji domu mody dowodzonego przez Demnę Gvasalię. Możemy więc w spokoju przyjrzeć się im dokładniej.

Czas naładować Balenciagę

Świecące buty zarezerwowane były do tej pory jedynie dla osób zdecydowanie nieletnich (czytaj: pięciolatków). Za sprawą Balenciagi mają jednak szanse stać się przebojem sezonu. Jak działają? Każdy but na ukryty w podeszwie włącznik, który aktywuje lampki LED. Za jego pomocą możemy też wybrać aż dziesięć różnych sposobów, w jakie logo Balenciagi będzie się pojawiać na naszym obuwiu. Niestety po dziesięciu godzinach świecące buty trzeba ponownie naładować… Ciekawe czy na ulicach światowych metropolii w związku z tym pojawią się publiczne ładowarki?

Fot. East News

Buty Balenciaga na wiosnę i lato 2019
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.