Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Najnowsze buty Balenciagi mają świecące logo z lampek LED!

Musicie je zobaczyć!

Marcin Brzeziński 5 listopada 2018 12:30
Fot. East News

Paryski pokaz kolekcji domu mody Balenciaga na wiosnę i lato 2019 był tak bogaty wizualnie, że można wiele można było przeoczyć. Na przykład fakt, że cześć modeli miała buty ze świecącym logo Balenciagi wykonanym z lampek LED. Teraz takie buty pojawiły się jednak w wiosennej pre-kolekcji domu mody dowodzonego przez Demnę Gvasalię. Możemy więc w spokoju przyjrzeć się im dokładniej.

Czas naładować Balenciagę

Świecące buty zarezerwowane były do tej pory jedynie dla osób zdecydowanie nieletnich (czytaj: pięciolatków). Za sprawą Balenciagi mają jednak szanse stać się przebojem sezonu. Jak działają? Każdy but na ukryty w podeszwie włącznik, który aktywuje lampki LED. Za jego pomocą możemy też wybrać aż dziesięć różnych sposobów, w jakie logo Balenciagi będzie się pojawiać na naszym obuwiu. Niestety po dziesięciu godzinach świecące buty trzeba ponownie naładować… Ciekawe czy na ulicach światowych metropolii w związku z tym pojawią się publiczne ładowarki?

Fot. East News

Buty Balenciaga na wiosnę i lato 2019
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.