Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Najnowsze buty Balenciagi mają świecące logo z lampek LED!

Musicie je zobaczyć!

Marcin Brzeziński 5 listopada 2018 12:30
Fot. East News

Paryski pokaz kolekcji domu mody Balenciaga na wiosnę i lato 2019 był tak bogaty wizualnie, że można wiele można było przeoczyć. Na przykład fakt, że cześć modeli miała buty ze świecącym logo Balenciagi wykonanym z lampek LED. Teraz takie buty pojawiły się jednak w wiosennej pre-kolekcji domu mody dowodzonego przez Demnę Gvasalię. Możemy więc w spokoju przyjrzeć się im dokładniej.

Czas naładować Balenciagę

Świecące buty zarezerwowane były do tej pory jedynie dla osób zdecydowanie nieletnich (czytaj: pięciolatków). Za sprawą Balenciagi mają jednak szanse stać się przebojem sezonu. Jak działają? Każdy but na ukryty w podeszwie włącznik, który aktywuje lampki LED. Za jego pomocą możemy też wybrać aż dziesięć różnych sposobów, w jakie logo Balenciagi będzie się pojawiać na naszym obuwiu. Niestety po dziesięciu godzinach świecące buty trzeba ponownie naładować… Ciekawe czy na ulicach światowych metropolii w związku z tym pojawią się publiczne ładowarki?

Fot. East News

Buty Balenciaga na wiosnę i lato 2019
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.