Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Najnowsze buty Balenciagi mają świecące logo z lampek LED!

Musicie je zobaczyć!

Marcin Brzeziński 5 listopada 2018 12:30
Fot. East News

Paryski pokaz kolekcji domu mody Balenciaga na wiosnę i lato 2019 był tak bogaty wizualnie, że można wiele można było przeoczyć. Na przykład fakt, że cześć modeli miała buty ze świecącym logo Balenciagi wykonanym z lampek LED. Teraz takie buty pojawiły się jednak w wiosennej pre-kolekcji domu mody dowodzonego przez Demnę Gvasalię. Możemy więc w spokoju przyjrzeć się im dokładniej.

Czas naładować Balenciagę

Świecące buty zarezerwowane były do tej pory jedynie dla osób zdecydowanie nieletnich (czytaj: pięciolatków). Za sprawą Balenciagi mają jednak szanse stać się przebojem sezonu. Jak działają? Każdy but na ukryty w podeszwie włącznik, który aktywuje lampki LED. Za jego pomocą możemy też wybrać aż dziesięć różnych sposobów, w jakie logo Balenciagi będzie się pojawiać na naszym obuwiu. Niestety po dziesięciu godzinach świecące buty trzeba ponownie naładować… Ciekawe czy na ulicach światowych metropolii w związku z tym pojawią się publiczne ładowarki?

Fot. East News

Buty Balenciaga na wiosnę i lato 2019
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?