Te looki przejdą do historii. Szczyt kiczu czy nowa moda?

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2022 20:30

To było prawdziwe święto muzyki i… szalonych stylizacji! 26 czerwca w Los Angeles odbyła się gala wręczenia nagród BET (Black Entertainment Television), które przyznawane są artystom afroamerykańskim. Kto zwyciężył? Statuetkę dla najlepszego aktora otrzymał Will Smith, a do Zendai powędrowała nagroda dla najlepszej aktorki. Jednak to nie same nagrody, ale stroje, w których wystąpiły niektóre gwiazdy wywołały sensację. Na czerwonym dywanie rządził maksymalizm. Kto zadziwił?

ZOBACZ TAKŻE: Zendaya nową królową czerwonych dywanów?

1/6
BET Awards 2022 najdziwniejsze stylizacje 7
Copyright @GilbertFlores@Broadimage/East News
1/6

Strój Summer Walker zainspirowany był tradycyjną biżuterią grupy etnicznej Hmong, zamieszkującej tereny obecnego Laosu i Wietnamu.

2/6
BET Awards 2022 najdziwniejsze stylizacje 5
Copyright @SIPA USA/East News
2/6

Blac Chyna pojawiła się w złocie od stóp do głów. Wyrazistym elementem stroju był złoty bustier z wyszytymi na nim figurami szachowymi.

3/6
BET Awards 2022 najdziwniejsze stylizacje 4
Copyright @Invision/East News
3/6

Saucy Santana, wystylizowany przez Law Roach miał na sobie żółto-zieloną sukienkę w kratę. Rapper miał na sobie też neonowe botki, wykonane z futra w kolorze ombré.

4/6
BET Awards 2022 najdziwniejsze stylizacje
Copyright @John Salangsang/Shutterstock/East News
4/6

Coi Leray postawiła na denimowy look od Alexandra Wanga.

5/6
BET Awards 2022 najdziwniejsze stylizacje 8
Copyright @GilbertFlores@Broadimage/East News
5/6

Ubrana przez stylistę Jasona Remberta, Lizzo miała na sobie granatową, błyszczącą suknię Gucci z głębokim dekoltem i rozcięciem na udo. Wykończenie z piór dodało sukni dramatyzmu.

6/6
BET Awards 2022 najdziwniejsze stylizacje 6
Copyright @SIPA USA/East News
6/6

Big Freedia w odważnym kolorowym looku na BET Awards 2022.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.