Monica Bellucci
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Monica Bellucci zachwyciła wyglądem na pokazie Dolce&Gabbana. 56-letnia gwiazda promienieje!

Na pokazie pojawiła się też siostrzenica księżnej Diany!

Paulina Filipowicz 16 września 2020 13:29
Monica Bellucci
Fot. Getty Images

Monica Bellucci to niepodważalnie jedna z najpiękniejszych i najsłynniejszych aktorek na świecie. Włoska piękność już za kilka dni skończy 56 lat, a wciąż prezentuje się tak samo zjawiskowo, jak 20 lat temu. Świat pokochał jej włoską urodę i temperament, który miała okazję zaprezentować m.in. w roli dziewczyny słynnego Agenta 007 – Jamesa Bonda. Dziś możemy podziwiać Monicę nie tylko na ekranach, ale także w pierwszych rzędach modowych show. Ostatnio aktorka pojawiła się na pokazie zorganizowanym przez dom mody Dolce&Gabbana we Florencji.

Monica Bellucci zachwyciła wyglądem na pokazie Dolce&Gabbana. 56-letnia gwiazda promienieje!

W branży filmowej mówi się, że jest prawdziwą następczynią włoskich aktorek, takich jak Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy Claudia Cardinale. Nic więc dziwnego, że nie tylko branża filmowa jest w niej zakochana, ale również świat mody zauroczył się jej urodą już na początku jej kariery. Właściwie Monica Bellucci swoje pierwsze kroki stawiała właśnie w modowej branży, bowiem będąc na studiach zaczęła karierę w modelingu.

Dziś możemy podziwiać Monicę już nie na wybiegach, ale w pierwszych rzędach modowych show. Ostatnio aktorka pojawiła się na pokazie zorganizowanym przez dom mody Dolce&Gabbana we Florencji. Wydarzenie to miało szczególne znaczenie, gdyż od czasu wybuchu pandemii koronawirusa, większość pokazów została anulowana. Włoski dom mody zorganizował nawet nie jeden pokaz, lecz aż dwa, na których zaprezentował najnowsze kolekcje na nowy sezon.

Na tę wyjątkową okazję Monica Bellucci wybrała dwie stylizacje, a każda z nich zatopiona była w klasycznej i ponadczasowej czerni. Pierwsza sukienka aktorki to długa kreacja maxi z tiulowym dołem i transparentnymi rękawami. Głęboki dekolt i szeroki pas w talii pięknie podkreśliły nienaganną sylwetkę włoskiej gwiazdy.

Druga kreacja Bellucci to bardziej obcisły kobiecy fason sięgający do ziemi, który aktorka podkreśliła skórzaną torebką od Dolce&Gabbana oraz subtelnym makijażem. Trzeba przyznać, że obok Moniki Bellucci nie można przejść obojętnie. Wydaje się, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Pokaz włoskiego domu mody Bellucci oglądała w towarzystwie siostrzenicy księżnej Diany - Kitty Spencer. Lady zaprezentowała się w kremowej transparentnej kreacji od Dolce&Gabbana, która nadała romantycznego charakteru całej stylizacji. Cieszymy się, że moda wraca powoli na wybiegi, choć ciągle w okrojonej wersji, lecz jakże efektownej!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.