Monica Bellucci
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Monica Bellucci zachwyciła wyglądem na pokazie Dolce&Gabbana. 56-letnia gwiazda promienieje!

Na pokazie pojawiła się też siostrzenica księżnej Diany!

Paulina Filipowicz 16 września 2020 13:29
Monica Bellucci
Fot. Getty Images

Monica Bellucci to niepodważalnie jedna z najpiękniejszych i najsłynniejszych aktorek na świecie. Włoska piękność już za kilka dni skończy 56 lat, a wciąż prezentuje się tak samo zjawiskowo, jak 20 lat temu. Świat pokochał jej włoską urodę i temperament, który miała okazję zaprezentować m.in. w roli dziewczyny słynnego Agenta 007 – Jamesa Bonda. Dziś możemy podziwiać Monicę nie tylko na ekranach, ale także w pierwszych rzędach modowych show. Ostatnio aktorka pojawiła się na pokazie zorganizowanym przez dom mody Dolce&Gabbana we Florencji.

Monica Bellucci zachwyciła wyglądem na pokazie Dolce&Gabbana. 56-letnia gwiazda promienieje!

W branży filmowej mówi się, że jest prawdziwą następczynią włoskich aktorek, takich jak Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy Claudia Cardinale. Nic więc dziwnego, że nie tylko branża filmowa jest w niej zakochana, ale również świat mody zauroczył się jej urodą już na początku jej kariery. Właściwie Monica Bellucci swoje pierwsze kroki stawiała właśnie w modowej branży, bowiem będąc na studiach zaczęła karierę w modelingu.

Dziś możemy podziwiać Monicę już nie na wybiegach, ale w pierwszych rzędach modowych show. Ostatnio aktorka pojawiła się na pokazie zorganizowanym przez dom mody Dolce&Gabbana we Florencji. Wydarzenie to miało szczególne znaczenie, gdyż od czasu wybuchu pandemii koronawirusa, większość pokazów została anulowana. Włoski dom mody zorganizował nawet nie jeden pokaz, lecz aż dwa, na których zaprezentował najnowsze kolekcje na nowy sezon.

Na tę wyjątkową okazję Monica Bellucci wybrała dwie stylizacje, a każda z nich zatopiona była w klasycznej i ponadczasowej czerni. Pierwsza sukienka aktorki to długa kreacja maxi z tiulowym dołem i transparentnymi rękawami. Głęboki dekolt i szeroki pas w talii pięknie podkreśliły nienaganną sylwetkę włoskiej gwiazdy.

Druga kreacja Bellucci to bardziej obcisły kobiecy fason sięgający do ziemi, który aktorka podkreśliła skórzaną torebką od Dolce&Gabbana oraz subtelnym makijażem. Trzeba przyznać, że obok Moniki Bellucci nie można przejść obojętnie. Wydaje się, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Pokaz włoskiego domu mody Bellucci oglądała w towarzystwie siostrzenicy księżnej Diany - Kitty Spencer. Lady zaprezentowała się w kremowej transparentnej kreacji od Dolce&Gabbana, która nadała romantycznego charakteru całej stylizacji. Cieszymy się, że moda wraca powoli na wybiegi, choć ciągle w okrojonej wersji, lecz jakże efektownej!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.