Michelle Obama
Fot. East News
stylizacje gwiazd

Pierwsza dama stylu? Ten look Michelle Obamy zaskakuje!

Tego nikt się nie spodziewał…

Barbara Łubko 21 grudnia 2018 15:45
Michelle Obama
Fot. East News

Odkąd wydała swoją autobiografię „Becoming”, Michelle Obama podróżuje po USA z wykładami w ramach trasy promocyjnej. W Nowym Jorku pojawiła się w Barclays Center na Brooklynie. Była pierwsza dama na scenie wystąpiła z Sarą Jessicą Parker. Aktorka poprowadziła wywiad z Michelle.

Nowy styl Michelle Obamy?

Panie rozmawiały nie tylko o nowej książce Obamy, ale też o modzie. W końcu obie uchodzą za ikony stylu - Sarah zasłynęła rolą prawdziwej modowej eksperymentatorki Carrie Bradshaw w słynnym serialu „Seks w wielkim mieście”, podczas gdy Michelle, jako pierwsza dama USA, przez 8 lat udowodniała, że elegancja i oficjalny dress code mogą iść w parze z najnowszymi trendami. Obama promowała młodych amerykańskich projektantów i czasem pozwalała sobie na stylowe eksperymenty. Nigdy jednak nie zaryzykowała tak bardzo jak teraz!

Michelle Obama w butach Balenciagi - błyszczące kozaki
Fot. Getty Images

Podczas wystąpienia w Barclays Center miała na sobie jasnożółtą suknię z kolekcji na wiosnę/lato 2019 Balenciagi i… błyszczące kozaki za kolano (model „Knife”) tej samej marki, warte jedyne 3 400 dolarów. Nie o cenę tu jednak chodzi! Mieniące się metalicznym blaskiem złote buty, zostały wyeksponowane dzięki głębokiemu rozcięciu sukienki. Ten look zaskakuje! Kozaków Balenciagi nie spodziewaliśmy się w garderobie byłej pierwszej damy. Jak sądzicie, czy Michelle dobrze zrobiła, decydując się na ten modowy eksperyment?  

Balenciaga Michelle Obama
Fot. East News/mat. prasowe

Sukienka Balenciaga; kozaki „Knife” Balenciaga, 3400 dolarów/ Matchesfashion.com; kolczyki „Baby Jamma” Jennifer Fisher, 550 dolarów.

Michelle Obama w butach Balenciagi - błyszczące kozaki
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.