Michelle Obama
Fot. East News
stylizacje gwiazd

Pierwsza dama stylu? Ten look Michelle Obamy zaskakuje!

Tego nikt się nie spodziewał…

Barbara Łubko 21 grudnia 2018 15:45
Michelle Obama
Fot. East News

Odkąd wydała swoją autobiografię „Becoming”, Michelle Obama podróżuje po USA z wykładami w ramach trasy promocyjnej. W Nowym Jorku pojawiła się w Barclays Center na Brooklynie. Była pierwsza dama na scenie wystąpiła z Sarą Jessicą Parker. Aktorka poprowadziła wywiad z Michelle.

Nowy styl Michelle Obamy?

Panie rozmawiały nie tylko o nowej książce Obamy, ale też o modzie. W końcu obie uchodzą za ikony stylu - Sarah zasłynęła rolą prawdziwej modowej eksperymentatorki Carrie Bradshaw w słynnym serialu „Seks w wielkim mieście”, podczas gdy Michelle, jako pierwsza dama USA, przez 8 lat udowodniała, że elegancja i oficjalny dress code mogą iść w parze z najnowszymi trendami. Obama promowała młodych amerykańskich projektantów i czasem pozwalała sobie na stylowe eksperymenty. Nigdy jednak nie zaryzykowała tak bardzo jak teraz!

Michelle Obama w butach Balenciagi - błyszczące kozaki
Fot. Getty Images

Podczas wystąpienia w Barclays Center miała na sobie jasnożółtą suknię z kolekcji na wiosnę/lato 2019 Balenciagi i… błyszczące kozaki za kolano (model „Knife”) tej samej marki, warte jedyne 3 400 dolarów. Nie o cenę tu jednak chodzi! Mieniące się metalicznym blaskiem złote buty, zostały wyeksponowane dzięki głębokiemu rozcięciu sukienki. Ten look zaskakuje! Kozaków Balenciagi nie spodziewaliśmy się w garderobie byłej pierwszej damy. Jak sądzicie, czy Michelle dobrze zrobiła, decydując się na ten modowy eksperyment?  

Balenciaga Michelle Obama
Fot. East News/mat. prasowe

Sukienka Balenciaga; kozaki „Knife” Balenciaga, 3400 dolarów/ Matchesfashion.com; kolczyki „Baby Jamma” Jennifer Fisher, 550 dolarów.

Michelle Obama w butach Balenciagi - błyszczące kozaki
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?