Michał Szpak, VIVA! 13/2017
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak znów szokuje! Piosenkarz zachwyca w nowej odsłonie

Nowy wizerunek czy muzyczne alter ego? 

Aleksandra Trendak 2 sierpnia 2022 19:30
Michał Szpak, VIVA! 13/2017
Fot. Zuza Krajewska

Michał Szpak to bez wątpienia muzyk o niezwykłym głosie i ciekawym wizerunku scenicznym. Jest znany ze swoich długich, gęstych włosów, dzięki którym został nawet twarzą marki kosmetyków do włosów Pantene. Ostatnio na swoim Instagramie zachwycił internautów zdjęciami z ciekawej sesji przedstawiającej Jowiszę oraz w filmiku, w którym zaprezentował, jak używać jednej z odżywek będąc... półnago! 

PRZECZYTAJ O: Michał Szpak wydał oświadczenie: „Tak, jestem queer”. Wokalista wyjaśnił, co to znaczy 

Kim jest Jowisza? 

Michał Szpak to artysta o niezwykłym głosie, który zachwycił wszystkich podczas Eurowizji w 2016 roku. Teraz na Instagramie prezentuje swoją nową osobowość, jaką jest Jowisza, która zapoczątkowała nowy etap w karierze artysty. Charakteryzuje się zaplecionymi włosami oraz bardzo mocnym makijażem, gdzie podkład został zastąpiony srebrną farbą i diamencikami. Michał opisuje Jowiszę jako uosobienie wolności, które w pełni uwalnia wodze fantazji, nie ma płci i ma dawać przede wszystkim rozrywkę i sięgać gwiazd. Jest to zdecydowanie bardzo odważny look, który niezwykle pasuje do twórczości, wrażliwości i wyglądu artysty, który w ten sposób pragnie pokazać swoją zupełnie inną stronę, nie bojąc się być przy tym całkowicie sobą. Michał Szpak jest fantastycznym artystką, który jest niezwykle dumny ze swojego wyglądu i nie boi się pokazywać swojego ciała, co pokazał na krótkim filmiku przy współpracy z Pantene. Muzyk pokazał się tam tylko w slipkach kąpielowych i długich mokrych włosach, co świetnie pokazuje jego zdrową relację ze swoim ciałem.  

Michała Szpaka można określić “kolorowym ptakiem polskiej sceny muzycznej”, który przez całą swoją karierę jest zawsze sobą. Choć jego wygląd może niektórych zaskakiwać, trzeba przyznać, że jest on bardzo konsekwentny w swoich działaniach i tworzy muzykę, która jest fantastyczna. Już nie możemy się doczekać co zaprezentuje nam Jowisza!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.