Jak oni się zmienili?

Redakcja VIVA! 29 grudnia 2019 18:26

Metamorfozy gwiazd były nieodłączną częścią 2019 roku. Znani i lubiani eksperymentowali ze swoim wyglądem, a fani i media śledzili uważnie każdą zmianę. Gwiazdy próbowały nowych diet, zmieniały kolory włosów, fryzury czy styl ubierania się. W gronie osób, które zaskoczyły metamorfozą w 2019 roku znalazły się m.in. Magda Gessler, Katarzyna Skrzynecka, Karolina Szostak, Beata Kozidrak czy Dawid Woliński. Zobaczcie największe metamorfozy gwiazd w naszej galerii!  

1/7
metamorfozy
Copyright @East News
1/7

Dawid Woliński nie boi się eksperymentować z wyglądem. Projektant w 2019 roku zaszalał z fryzurą i rozjaśnił włosy na platynowy blond.

2/7
metamorfozy
Copyright @East News
2/7

Patryk Vega przeszedł niesamowitą metamorfozę w 2019 roku. Reżyser "Pitbulla" i "Kobiet mafii" schudł blisko 50 kilogramów.

3/7
metamorfozy
Copyright @East News
3/7

Karolina Szostak schudła w tym roku o kilka rozmiarów dzięki diecie dr Dąbrowskiej. Prezenterka dwa razy w roku robi tzw. post przypominający, dzięki któremu utrzymuje doskonałą sylwetkę.

4/7
metamorfozy
Copyright @East News
4/7

Katarzyna Skrzynecka postawiła sobie za cel schudnąć w tym roku 20 kg! Udało jej się to dzięki bardzo restrykcyjnej diecie bazującej na warzywach i owocach. Fani są zachwyceni nową sylwetką gwiazdy.

5/7
metamorfozy
Copyright @East News
5/7

Małgorzata Rozenek-Majdan wcześniej słynęła z długich blond włosów. Jednak w tym roku postanowiła zmienić diametralnie fryzurę i postawiła na modnego boba. Trzeba przyznać, że cięcie do ramion jej służy i ładnie podkreśla rysy twarzy.   

6/7
metamorfozy
Copyright @East News
6/7

Magda Gessler zachwyciła wszystkich w 2019 roku. Gwiazda zrzuciła nadprogramowe krągłości i z miesiąca na miesiąc jest coraz szczuplejsza. Dzięki specjalnej diecie udało jej się schudnąć kilkanaście kilogramów.

7/7
metamorfozy
Copyright @East News
7/7

Beata Kozidrak również poprawiła swoją sylwetkę w 2019 roku. Artystka jest pod opieką dietetyka, regularnie trenuje i nieustannie koncertuje. Pozytywne efekty widać gołym okiem.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.