Blake Lively, Regina King, Ryan Reynolds
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

MET Gala 2022: Blake Lively, Ryan Reynolds i Regina King w roli współprowadzących

Co jeszcze wiemy o tegorocznej gali?

Aleksandra Frankowska 18 marca 2022 10:27
Blake Lively, Regina King, Ryan Reynolds
Fot. Getty Images

Świat amerykańskiego show-biznesu z niecierpliwością czeka na początek maja, kiedy to odbędzie się kolejna edycja MET Gali. Nie bez powodu jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku. Według najnowszych informacji, gospodarzami tegorocznej gali zostali Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King oraz Lin-Manuel Miranda. Jak sprawdzą się w roli prowadzących?

ZOBACZ TEŻ: MET GALA 2022: Ogłoszono temat przewodni oraz datę gali. Gdzie i kiedy się odbędzie?

Met Gala 2022: najważniejsze wydarzenie towarzyskie sezonu

Modelki, projektanci, aktorzy, celebryci. To właśnie oni co roku spotykają się w Nowym Jorku podczas MET Gali, która jest prawdziwym świętem mody i nieoczywistych kreacji. Wiele gwiazd przez cały rok pracuje nad stylizacją, którą włoży w tę wyjątkową noc. Musi być ona dopasowana do tematu wydarzenia, który każdego roku jest inny.

MET Gala 2022 będzie związana z wystawą Costume Institute poświeconą amerykańskiej modzie. Dokładny temat tegorocznego wydarzenia to Anthology of Fashion. Ma on skupiać się wokół amerykańskiej mody, projektantów i rzemieślników, sięgając aż do XIX wieku. Sami jesteśmy ciekawi, w jaki sposób gwiazdy zinterpretują najnowszy motyw przewodni. Jest to kontynuacja zeszłorocznego tematu, który jednak skupiał się na modzie współczesnej.

Met Gala 2022: prowadzący

Według najnowszych informacji, w role prowadzących Met Gali 2022 wcielą się Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King oraz Lin-Manuel Miranda. Amerykanie są zachwyceni, zwłaszcza z powodu Lively i Reynoldsa, który za oceanem uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu, ale podziwia się ich również za kreacje, które nosili w trakcie kolejnych MET Gali. Do tej pory w roli prowadzących mogliśmy zobaczyć między innymi Timothée Chalameta, Billie Eilish, Amandę Gorman oraz Naomi Osakę.

Regina King
Fot. Getty Images

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się w maseczkach na MET Gali 2021. Wow!

Meta Gala 2022: kiedy będzie miało miejsce wydarzenie?

Datę MET Gali 2022 ustalono na poniedziałek 2 maja. Według tradycji, wydarzenie zawsze ma miejsce w pierwszy  poniedziałek maja w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Sami jesteśmy ciekawi, jak nowi prowadzący odnajdą się w swoich rolach. Jedno jest pewne: to prawdziwy miszmasz charakterów, więc spodziewamy się ciekawych anegdot, ciętych ripost i świetnej atmosfery. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.