Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Złote Taśmy
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyciła na gali Złote Taśmy!

Miała ze sobą najbardziej pożądaną torebkę polskiej marki!

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 13:29
Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Złote Taśmy
Fot. East News

Marta Żmuda Trzebiatowska była jednym z gości gali wręczenia Złotych Taśm, czyli nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Tego wieczoru główną nagrodę w kategorii film polski otrzymało Boże ciało Jana Komasy, a w kategorii zagranicznej triumfował Ból i blask Pedro Almodóvara. Ale wracajmy do spodziewającej się wkrótce dziecka aktorki! Na uroczystość w warszawskim Kinie Kultura gwiazda wybrała klasyczny czarno-biały zestaw. Złożyły się na niego czarna bluzka i spodnie oraz oversizowa biała marynarka. Stylizacja była tak dobrana, że naprawdę trudno było się domyśleć, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży!

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska z torebką Chylak

Naszą uwagę zwrócił jeszcze jeden szczegół. Piękna aktorka miała przy sobie torebkę polskiej marki Chylak! A jak was informowaliśmy na produkty tej brandu stworzonego, że przez Zofię Chylak czeka się dłużej niż na słynną Birkin Hermesa.

Projektując torebkę, nie można myśleć wyłącznie o jej wyglądzie. Torebka, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to coś więcej niż tylko ładny dodatek. To przedmiot użytkowy, który musi spełniać konkretne wymagania. Zależy mi na tym, żeby te funkcje połączyć, żeby każda torebka była zarówno praktyczna jak i ładna, ponadczasowa i modna jednocześnie

mówiła Zofia Chylak. I może właśnie to podejście jest najlepszym wytłumaczeniem zawrotnej kariery jej marki. Przypomnijmy, że w zeszłym roku na jej torebki oczekiwało aż… 15 tysięcy osób! A swoją drogą… chyba zgodzicie się z nami, że Marta Żmuda Trzebiatowska wygląda naprawdę zachwycająco!

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Złote Taśmy
Fot. East News

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Złote Taśmy
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.