ZE ŚWIATA MODY

Ta sportowa stylizacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej robi wrażenie!

Artystka wydała na nią ponad 16 tysięcy złotych...

Sabina Zięba 6 kwietnia 2019 17:30
Fot. EOS

Od kilku lat Marina Łuczenko-Szczęsna należy do grona najlepiej ubranych Polek. Gustuje w rzeczach z najwyższej półki i w wyszukany sposób dopasowuje je do tych z sieciówek. Ponadto umiejętnie łączy styl sportowy z elegancją. Teraz została przyłapana przez paparazzi w kolejnym outfitcie, którego cena przyprawia o zawrót głowy! Według Was jest wart takich pieniędzy?

Sportowa stylizacja Mariny za 20 tys. złotych

Artystka lubi czuć się komfortowo, dlatego wygoda jest dla niej na pierwszym miejscu. Często wybiera sportowe bluzy, buty na płaskiej podeszwie oraz dopasowane jeansy. Łączy styl wyrafinowanej kobiety ze świeżością nastolatki. Choć ekstrawagancja nie jest jej znakiem firmowym, doskonale wyczuwa nowe trendy. 

Kilka dni temu w Warszawie zachwyciła stylizacją, na którą wydała ponad 16 tysięcy złotych. Postawiła na bluzę Gucci (około 6500 zł), sneakersy Balenciagi (3000 zł), jasne rurki oraz nerkę Louis Vuitton (6500 zł). 

Wydalibyście tyle pieniędzy na taki zestaw?

Marina Łuczenko-Szczęsna w stylizacji za ponad 16 tys. złotych

Fot. EOS

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.