Fot. EOS
ZE ŚWIATA MODY

Ta sportowa stylizacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej robi wrażenie!

Artystka wydała na nią ponad 16 tysięcy złotych...

Sabina Zięba 6 kwietnia 2019 17:30
Fot. EOS

Od kilku lat Marina Łuczenko-Szczęsna należy do grona najlepiej ubranych Polek. Gustuje w rzeczach z najwyższej półki i w wyszukany sposób dopasowuje je do tych z sieciówek. Ponadto umiejętnie łączy styl sportowy z elegancją. Teraz została przyłapana przez paparazzi w kolejnym outfitcie, którego cena przyprawia o zawrót głowy! Według Was jest wart takich pieniędzy?

Sportowa stylizacja Mariny za 20 tys. złotych

Artystka lubi czuć się komfortowo, dlatego wygoda jest dla niej na pierwszym miejscu. Często wybiera sportowe bluzy, buty na płaskiej podeszwie oraz dopasowane jeansy. Łączy styl wyrafinowanej kobiety ze świeżością nastolatki. Choć ekstrawagancja nie jest jej znakiem firmowym, doskonale wyczuwa nowe trendy. 

Kilka dni temu w Warszawie zachwyciła stylizacją, na którą wydała ponad 16 tysięcy złotych. Postawiła na bluzę Gucci (około 6500 zł), sneakersy Balenciagi (3000 zł), jasne rurki oraz nerkę Louis Vuitton (6500 zł). 

Wydalibyście tyle pieniędzy na taki zestaw?

Marina Łuczenko-Szczęsna w stylizacji za ponad 16 tys. złotych

Fot. EOS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.