Mariah Carey
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Mariah Carey zapala lampki na Empire State Building w odważnej kreacji!

Czy wokalistka znowu przytyła?

Paulina Filipowicz 18 grudnia 2019 13:30
Mariah Carey
Fot. Getty Images

Mariah Carey to artystka, która od 25 lat całemu światu kojarzy się z magicznym okresem świąt Bożego Narodzenia. Trudno wyobrazić sobie Gwiazdkę bez utworu "All I Want For Christmas"! W tym roku piosenkarka ma szczególne powody do świętowania. Jej świąteczny singiel obchodzi właśnie 25. urodziny, a na dodatek pojawił się na 1. miejscu prestiżowego zestawienia "Billboard Hot 100"! Magazyn "Billboard" raportuje, że wysokie notowanie “All I Want for Christmas Is You” jest pod kilkoma względami rekordowe. Po pierwsze żaden dotychczasowy przebój nie dostał się na szczyt po tak długim czasie od premiery - dzięki temu osiagnięciu Mariah Carey stała się również artystką, która łącznie spędziła najwięcej czasu na szczycie zestawienia "Billboard Hot 100". Jeśli singiel utrzyma się na szczycie jeszcze na początku 2020 roku, Carey będzie jedyną artystą w historii listy Billboardu, która będzie miała jedną ze swoich piosenek na 1. miejscu listy w każdej z czterech ostatnich dekad. Nic więc dziwnego, że to właśnie Mariah Carey została zaproszona do tego, by uroczyście zapalić świąteczne światła na Empire State Building w Nowym Jorku. Jak wyglądała?

Mariah Carey w seksownej sukience na Empire State Building

Piosenkarka jest niezaprzeczalnie ikoną świąt Bożego Narodzenia. W grudniu każdego roku pojawia się na świątecznych przyjęciach w zjawiskowych czerwonych sukienkach, stroju Mikołaja czy w obcisłych body. Tym razem, gdy Mariah Carey została zaproszona do uroczystego zapalenia światełek na Empire State Building, postawiła na kreacje w swoim stylu. Odważna sukienka do ziemi połyskiwała w blasku fleszy, a duży dekolt przyozdabiał bogato zdobiony naszyjnik. Trzeba przyznać, że srebrna kreacja idealnia pasowała do okazji! Mariah błyszczała jaśniej niż Empire State Building! Niektórzy zwrócili również uwagę na figurę gwiazdy. Patrząc na zdjęcia, można stwierdzić, że Carey ponownie przybrała na wadzę. Mimo wszystko, zachowała swój zalotny uśmiech i błysk w oku. A jak Wam podoba się Mariah Carey w takim wydaniu?  

mariah carey
Fot. East News

mariah carey
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.