maria-sadowska-zachwyca-stylizacjami-wystapila-w-modnej-marynarce-od-eppram
Fot. Instagram @mariasadowska
O TYM SIĘ MÓWI

Maria Sadowska zachwyca stylizacjami. Wystąpiła w modnej marynarce od Eppram!

Artystka wydała właśnie nową płytę!

Paulina Filipowicz 19 października 2020 12:30
maria-sadowska-zachwyca-stylizacjami-wystapila-w-modnej-marynarce-od-eppram
Fot. Instagram @mariasadowska

Maria Sadowska powraca w wielkim stylu! Wokalistka po 6 latach od ostatniego albumu zdecydowała się nagrać płytę, która łączy wszystkie gatunki, w jakich się do tej pory poruszała. „Początek Nocy“ swoją premierę miał 16 październia, a wczoraj gwiazda gościła w programie Dzień Dobry TVN, gdzie wystąpiła z najnowszymi utworami. Nie tylko twórczość artystki skradała serca widzów, ale również jej zjawiskowa stylizacja!

Maria Sadowska wydała płytę "Początek nocy"

Maria Sadowska swoje muzyczne wieloletnie doświadczenia zamknęła w najnowszej płycie "Początek Nocy" z utworami o miłości. Album zawiera również wyjątkowy duet - utwór „Kocham Cię” zaśpiewany z Kayah. Jak wyznała artystka, jest to singiel zadedykowany dla jej męża, jako przysięga małżeńska. Romantyczny utwór swoją premierę miał na ślubie Marii Sadowskiej, w którym m.in. uczestniczyła Kayah.

Maria Sadowska w ramach promocji nowego albumu w miniony weekend wystąpiła podczas programu Dzień Dobry TVN, gdzie zaprezentowała nowe single, jak również swój wyjątkowy styl. Artystka postawiła na oversizową marynarkę w rudym odcieniu, którą podkreśliła skórzanym paskiem z frędzlami. Okazuje się, że stylowy zestaw pochodzi z oferty autorskiej marki Maffashion - Eppram.

O marynarkach od Eppram jest ostatnio głośno, gdyż projekty Maffashion zyskują sławę za oceanem, od kiedy pojawiła się w nich jedna z sióstr Kardashian. Teraz pokochała je również Maria Sadowska, która nosi marynarki Eppram zamiast sukienki, a stylizację podkręca długimi botkami na obcasie.

Jak Wam się podoba najnowszy look Marii Sadowskiej?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeśli poranki w takim towarzystwie, to mogę wstawać!😍 #mariasadowska #martynawojciechowska

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.