Tyszka zaprojektuje ogrod Wieniawie
Fot. Instagram
O tym się mówi

Marcin Tyszka zaaranżuje ogród Julii Wieniawy w stylu egzotycznej dżungli!

"Zaczynamy działać, będzie DŻUNGLA" - obiecuje fotograf!

Aleksandra Frankowska 22 lipca 2020 17:30
Tyszka zaprojektuje ogrod Wieniawie
Fot. Instagram

Kiedy Julia Wieniawa kupiła swój ogromny apartament w Warszawie za 2 miliony złotych, coraz częściej zaczęła opowiadać o planach na jego aranżację. Wiele słyszało się o ogrodzie w stylu egzotycznej dżungli, który miałby powstać na dachu dwupoziomowego mieszkania. Okazuje się, że plan chyba zostanie zrealizowany i to szybciej niż mogłoby się wydawać. Julii pomoże nie kto inny niż Martin Tyszka! Fotograf, który mieszka z młodą aktorką po sąsiedzku, już zapowiedział metamorfozę!

Taras na dachu Wieniawy przejdzie metamorfozę

Młoda gwiazda doskonale radzi sobie w świecie show-biznesu. Z każdej strony zasypywana jest kolejnymi propozycjami. Nic więc dziwnego, że zarobione pieniądze stara się inwestować w nieruchomości. Warszawski apartament za 2 miliony złotych to jej kolejny nabytek. Jej nowe mieszkanie ma również taras na dachu, który aktorka marzy, aby przeobrazić w prawdziwą dżunglę. Pomoże jej chętnie fotograf gwiazd Marcin Tyszka, który mieszka po sąsiedzku i swój ogród urządził w bardzo podobnym stylu. Z pewnością to również jego mieszkanie było swego rodzaju inspiracją dla Wieniawy.

Ogród Wieniawy już niedługo będzie nie do poznania

Zmiany, które zajdą na tarasie, są już całkowicie omówione pomiędzy Tyszką, a Wieniawą i niedługo przystąpią oni do ich realizacji. Marcin Tyszka wydaje się bardzo podekscytowany nowym przedsięwzięciem, ponieważ na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie ubranej w szlafrok z roślinnym printem Julii i poinformował fanów o nadchodzącym projekcie.

Takie sąsiadki to ja lubię. W moim domu ciemne kolory niedozwolone, dlatego Julia Wieniawa cała w kolorach tysioszlafroczka. Zdjęcie zrobiła sobie sama, jestem pewien, że pstryknąłbym lepsze. Choć jeszcze nie mieliśmy okazji spotkać się w pracy na planie... może kiedyś się uda... myślicie, że efekt byłby fajny??? Na razie wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika. Wiadomo, że ze mnie najlepszy specjalista-botanista... projekt już jest, zaczynamy działać, będzie dżungla, prawie tak ładna, jak w @tysiohome... Ps: już się nawet pogodziłem, że Julka mówi do mnie dziadku... Może powstanie remake duetu Pawlak i Kargul.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie Sąsiadki to ja lubię. W moim domu ciemne kolory niedozwolone dlatego @juliawieniawa cała w kolorach tysioszlafroczka. Zdjęcie zrobiła sobie sama, jestem pewien że pstryknąlbym lepsze 🙈 choć jeszcze nie mieliśmy okazji spotkać sie w pracy na planie .... może kiedyś się uda ... 🙈 myślicie że efekt byłby fajny ??? Na razie wykorzystuje mnie intensywnie jako ogrodnika. Wiadomo że ze mnie najlepszy specjalista botanista... projekt juz jest , zaczynamy działać, będzie dżungla, prawie tak ładna jak w @tysiohome .... paniuar i uszka @la_millou #lamilloubytysio Ps: już się nawet pogodziłem że Julka mówi do mnie dziadku ... 🤓

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Wieniawa podekscytowana metamorfozą swojego tarasu

Młoda gwiazda, która chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z wymarzonego apartamentu, postanowiła odpowiedzieć na zaczepny opis swojego zdjęcia u Tyszki, nie kryjąc radości z projektu, który razem zrealizują.

U dziadka Marcina najlepsze usługi ogrodnicze! Polecam! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W najnowszym czerwcowym numerze @ellepolska na samym końcu, prawie w krzyżówce, znajdziecie Tysia i @tysiohome ! Co prawda coraz bardziej pyzaty, ale zapraszam do domu i do wanny i do sypialni. Jest mi przemiło, że wnętrza które tworzę i pasja do roślinek Was interesują... moja botaniczna obsesja może zaowocować projektem, w którym podzielę się moim uzależnieniem od zieleni... w tym roku wyjazdy w tropiki ograniczone, ale w prosty sposób można sobie utropikalnić własne mieszkanko czy ogród ( ma być bardzo gorąco ) tymczasem zawijam się w kocyk i wracam podziwiać gwiazdy na tarasie PS : w ostatnim czasie udało mi się zrobić parę pięknych ogrodów, pokażę je na moim profilu #tysiohome by tutaj nie zanudzać zieleniną Wesoly niebieski słonik czyli Happy Ganesh @lastudiointeriorismo - w brązowej misce trzyma trzecie oko ktorę powinno być na czole - tylko nie wiem po co🧐, komoda @wyrobki_vintage biała biblioteczka @fabryka_wnetrz_warszawa orchidee @florapoint_warszawa aaa i zegarek @albertriele

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie tam spontaniczne odwiedziny w Palm Springs u @tyszka_marcin 🌴

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.