Czym zaskoczyła gwiazda?

Barbara Łubko 28 sierpnia 2020 11:47

Na jesiennej ramówce TVP pojawiło się mnóstwo gwiazd. Absolutnym przebojem na czerwonym dywanie były białe stylizacje. To właśnie w bieli pojawiło się najwięcej pań. Anna Dereszowska postawiła na konstrukcyjną, geometryczną kreację od Violi Piekut, którą dopełniła klasycznymi białymi szpilkami. Anna Popek wybrała białą sukienkę Marella. Ona również dobrała do stylizacji szpilki, z tym że postawiła na blady róż. Wszystkie gwiazdy, które pojawiły się w bieli wyglądały doskonale, jednak to Marcelina Zawadzka skradła całe show!

Marcelina Zawadzka w białej sukience na ramówce TVP

Gwiazda wybrała, podkreślającą figurę sukienkę bez ramiączek o gorsetowym kroju góry, którą dopełniła srebrnymi akcesoriami - torebką i sandałkami na obcasie. To był strzał w dziesiątkę! Połyskujące dodatki pięknie odbijały światło podczas zdjęć.

Cały look robił jeszcze większe wrażenie za sprawą świetnego makijażu w styl glam i fryzury, inspirowanej latami 60. Wysoko upięte włosy spływały na gołe ramiona. Dyskretny naszyjnik z pereł z inicjałem „M”  dodał blasku perfekcyjnej stylizacji.

1/6
marcelina-zawadzka-tvp-ramowka-5
Copyright @East News
1/6

Marcelina Zawadzka

2/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-2
Copyright @East News
2/6

Anna Dereszowska

3/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-popek-2
Copyright @East News
3/6

Anna Popek

4/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-2
Copyright @East News
4/6

Małgorzata Sadowska

5/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-spodnie-2
Copyright @East News
5/6

Jessica Mason

6/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-dodatki-2
Copyright @East News
6/6

Małgorzata Opczowska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.