Czym zaskoczyła gwiazda?

Barbara Łubko 28 sierpnia 2020 11:47

Na jesiennej ramówce TVP pojawiło się mnóstwo gwiazd. Absolutnym przebojem na czerwonym dywanie były białe stylizacje. To właśnie w bieli pojawiło się najwięcej pań. Anna Dereszowska postawiła na konstrukcyjną, geometryczną kreację od Violi Piekut, którą dopełniła klasycznymi białymi szpilkami. Anna Popek wybrała białą sukienkę Marella. Ona również dobrała do stylizacji szpilki, z tym że postawiła na blady róż. Wszystkie gwiazdy, które pojawiły się w bieli wyglądały doskonale, jednak to Marcelina Zawadzka skradła całe show!

Marcelina Zawadzka w białej sukience na ramówce TVP

Gwiazda wybrała, podkreślającą figurę sukienkę bez ramiączek o gorsetowym kroju góry, którą dopełniła srebrnymi akcesoriami - torebką i sandałkami na obcasie. To był strzał w dziesiątkę! Połyskujące dodatki pięknie odbijały światło podczas zdjęć.

Cały look robił jeszcze większe wrażenie za sprawą świetnego makijażu w styl glam i fryzury, inspirowanej latami 60. Wysoko upięte włosy spływały na gołe ramiona. Dyskretny naszyjnik z pereł z inicjałem „M”  dodał blasku perfekcyjnej stylizacji.

1/6
marcelina-zawadzka-tvp-ramowka-5
Copyright @East News
1/6

Marcelina Zawadzka

2/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-2
Copyright @East News
2/6

Anna Dereszowska

3/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-popek-2
Copyright @East News
3/6

Anna Popek

4/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-2
Copyright @East News
4/6

Małgorzata Sadowska

5/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-spodnie-2
Copyright @East News
5/6

Jessica Mason

6/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-dodatki-2
Copyright @East News
6/6

Małgorzata Opczowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.