Czym zaskoczyła gwiazda?

Barbara Łubko 28 sierpnia 2020 11:47

Na jesiennej ramówce TVP pojawiło się mnóstwo gwiazd. Absolutnym przebojem na czerwonym dywanie były białe stylizacje. To właśnie w bieli pojawiło się najwięcej pań. Anna Dereszowska postawiła na konstrukcyjną, geometryczną kreację od Violi Piekut, którą dopełniła klasycznymi białymi szpilkami. Anna Popek wybrała białą sukienkę Marella. Ona również dobrała do stylizacji szpilki, z tym że postawiła na blady róż. Wszystkie gwiazdy, które pojawiły się w bieli wyglądały doskonale, jednak to Marcelina Zawadzka skradła całe show!

Marcelina Zawadzka w białej sukience na ramówce TVP

Gwiazda wybrała, podkreślającą figurę sukienkę bez ramiączek o gorsetowym kroju góry, którą dopełniła srebrnymi akcesoriami - torebką i sandałkami na obcasie. To był strzał w dziesiątkę! Połyskujące dodatki pięknie odbijały światło podczas zdjęć.

Cały look robił jeszcze większe wrażenie za sprawą świetnego makijażu w styl glam i fryzury, inspirowanej latami 60. Wysoko upięte włosy spływały na gołe ramiona. Dyskretny naszyjnik z pereł z inicjałem „M”  dodał blasku perfekcyjnej stylizacji.

1/6
marcelina-zawadzka-tvp-ramowka-5
Copyright @East News
1/6

Marcelina Zawadzka

2/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-2
Copyright @East News
2/6

Anna Dereszowska

3/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-popek-2
Copyright @East News
3/6

Anna Popek

4/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-2
Copyright @East News
4/6

Małgorzata Sadowska

5/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-spodnie-2
Copyright @East News
5/6

Jessica Mason

6/6
ramowka-tvp-biale-stylizacje-look-sukienka-dodatki-2
Copyright @East News
6/6

Małgorzata Opczowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.