Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w domowej ciążowej stylizacji!

Wygląda naprawdę uroczo!

Redakcja VIVA! 16 marca 2020 10:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Pod koniec 2019 roku Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem ogłosiła, że jest w ciąży i wkrótce na świat przyjdzie ich syn. Po krągłościach Małgosi możemy się spodziewać, że poród odbędzie lada moment ponieważ jej brzuszek jest coraz większy! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje swoje ciążowe krągłości. Gwiazda wraz z rodziną pozostaje w domu na kwarantannie i pokazuje, jak spędza czas z bliskimi. Uwagę obserwatorów od razu przykuła jej modna, domowa stylizacja. Jesteście ciekawi, na jaki look postawiła Małgosia Rozenek-Majdan?

Domowa stylizacja Małgorzaty Rozenek- Majdan

Żona Radosława Majdana założyła bluzę typu oversize w białym kolorze z napisem New York. Takie stylizacje w ostatnim czasie stały się bardzo modne i niektóre gwiazdy lansują ten trend na ulicy. Dłuższa bluza sprawia wrażenie, jakby Małgosia miała na sobie sukienkę w stylu casual. Aby było jej jeszcze wygodniej, założyła skarpetki przypominające amerykańską flagę. Ten look zdecydowanie przypadnie do gustu tym, którzy kochają sportowe, wygodne ubrania i na co dzień cenią sobie komfort. Jak możemy zauważyć, nawet pod obszerną bluzą ciążowy brzuszek Rozenek jest coraz bardziej widoczny. Musimy przyznać, że przyszła mama prezentuje się fenomenalnie i ewidentnie ten stan bardzo jej służy. Też tak uważacie? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.