Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
Ze świata mody

Małgorzata Socha w pięknej sukience i bez makijażu. Wygląda zjawiskowo podczas urlopu!

Ile kosztuje jej letnia stylizacja?

Redakcja VIVA! 16 września 2019 12:46
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha razem z rodziną zwiedza Hiszpanię i zaskakuje na profilu na instagramie pięknymi zdjęciami. Fanki oczywiście z przyjemnością komentują każdą jej letnią stylizację. Modne outfity aktorki podczas urlopu naprawdę urzekają. Aktorka ma niezwykłe wyczucie stylu i doskonale podkreśla swoją figurę. Hitem okazała się być letnia czarno-biała sukienka o długości maxi, z uroczym wycięciem na plecach.  Fanki zasypują gwiazdę pytaniami gdzie udało jej się zdobyć takie "cudo"? Czy wiecie, że ta sukienka kosztuje 1500 zł? Poza sukienką jesteśmy zachwyceni makijażem aktorki. Widać, że najlepszym makijażem podczas urlopu jest jego brak. Strzał w dziesiątkę!

Ile kosztuje i jakiej marki jest sukienka Małgorzaty Sochy? 

Małgorzata Socha uwielbia wyszukiwać piękne kolekcje. Lubi modne kreacje od młodych projektantów, współpracuje z uznanymi polskimi markami. Sukienka, którą pokochały fanki na istagramie pochodzi, ze sklepu internetowego lui.store.warsaw i kosztuje około 1500 zł. Czy uważacie, że jest warta swojej ceny?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.