Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
Ze świata mody

Małgorzata Socha w pięknej sukience i bez makijażu. Wygląda zjawiskowo podczas urlopu!

Ile kosztuje jej letnia stylizacja?

Redakcja VIVA! 16 września 2019 12:46
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha razem z rodziną zwiedza Hiszpanię i zaskakuje na profilu na instagramie pięknymi zdjęciami. Fanki oczywiście z przyjemnością komentują każdą jej letnią stylizację. Modne outfity aktorki podczas urlopu naprawdę urzekają. Aktorka ma niezwykłe wyczucie stylu i doskonale podkreśla swoją figurę. Hitem okazała się być letnia czarno-biała sukienka o długości maxi, z uroczym wycięciem na plecach.  Fanki zasypują gwiazdę pytaniami gdzie udało jej się zdobyć takie "cudo"? Czy wiecie, że ta sukienka kosztuje 1500 zł? Poza sukienką jesteśmy zachwyceni makijażem aktorki. Widać, że najlepszym makijażem podczas urlopu jest jego brak. Strzał w dziesiątkę!

Ile kosztuje i jakiej marki jest sukienka Małgorzaty Sochy? 

Małgorzata Socha uwielbia wyszukiwać piękne kolekcje. Lubi modne kreacje od młodych projektantów, współpracuje z uznanymi polskimi markami. Sukienka, którą pokochały fanki na istagramie pochodzi, ze sklepu internetowego lui.store.warsaw i kosztuje około 1500 zł. Czy uważacie, że jest warta swojej ceny?

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.