Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów. Pokazała się w obcisłym stroju do ćwiczeń!

Ile kilogramów planuje zrzucić?

Paulina Filipowicz 23 lipca 2020 10:02
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zaledwie ponad miesiąc temu została mamą po raz trzeci, a już wraca do zawodowych obowiązków. Gwiazda wczoraj po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na salonach w towarzystwie męża i trzech synów. Był to również debiut małego Henia, który był główną atrakcją wydarzenia. Dumna mama powoli wraca do formy sprzed ciąży i rozpoczyna sportowe treningi. Jak się prezentuje niespełna dwa miesiące po porodzie?

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów. Pokazała się w obcisłym stroju do ćwiczeń

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do zawodowych obowiązków. Gwiazda nagrywa kolejne odcinki programu Projekt Lady, a przede wszystkim poświęca dużo czasu swojego najmłodszemu synkowi. W przerwie pomiędzy obowiązkami, gdy mały Henio drzemał, Małgosia znalazła czas dla siebie. Wolną chwilę wykorzystała na powrót do treningów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie  z prywatną trenerką, pozując w obcisłym stroju do ćwiczeń w zwierzęce printy, który podkreślił jej krągłości.

"Aaaaaa! W końcu nadszedł ten dzień. Po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach w końcu zaczęłam ćwiczyć. Co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze, ale i tak poczułam każde ćwiczenie. Długa droga przede mną i moją kochaną taktowną @lidiawierzbowska która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat). Jak zapytałam Lidzię czy jest źle, powiedziała „nie” z miną, która mówiła dokładnie coś innego. Cóż lepiej będzie widać efekt" - napisała Małgosia Rozenek pod zdjęciem.

Gwiazda dodała również zdjęcie w sportowym stroju, na którym trzyma na rękach małego Henia. Gdy Małgosia trenowała, jej synek odbywał słodką drzemkę. "Sprawca całego zamieszania #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić. P.S. bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię" - zaznaczyła Małgosia Rozenek pod zdjęciem wyprzedzając wszelkie komentarze na temat jej figury.

Ile kilogramów gwiazda planuje zrzucić? "Jeszcze mam bardzo daleko od swojej formy. Zostało mi spokojnie 10 kilogramów, które muszę jakoś zrzucić. Robię to na spokojnie, połóg jest takim okresem, kiedy nie należy przesadzać" - zdradziła Małgosia w rozmowie z jastrzabpost.pl.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aaaaaa👻 w końcu nadszedł ten dzień 😁🧚‍♀️💪 po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach 😜 w końcu zaczęłam ćwiczyć 👏👍💪 #sohappy 🧚‍♀️co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze😂😂😂, ale i tak poczułam każde ćwiczenie 🤦‍♀️😂 długa droga przede mną i moją kochaną taktowną @lidiawierzbowska która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat) Jak zapytałam Lidzię czy jest źle, powiedziała „nie” 🤨😜 z miną, która mówiła dokładnie coś innego 😂😂😂 cóż lepiej będzie widać efekt 💁‍♀️ #alwayslookonthebrightsideoflife 👻 całusy kochani❤️ jednak jak się człowiek porusza to mu od razu lepiej 💪 a sprawca całego zamieszania #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić 😂😂😂 p.s bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię🤷‍♀️😉😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.