Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowych ubraniach na stoku!

Ta stylizacja kosztowała fortunę

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 12:45
Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie mamą już niedługo. Gwiazda mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tępa. Kontynuuje wykonywanie obowiązków zawodowych, pojawia się na branżowych wydarzeniach czy pozuje do sesji i nowych projektów. Małgosia nie rezygnuje również z podróży. Wraz z mężem odwiedziła kilka tygodni temu Nowy Jork, a obecnie przebywa na rodzinnym wyjeździe w Austrii. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem swojej zimowej stylizacji, która idealnie sprawdzi się na stoku, jednak nie należy do najtańszych.

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan na stoku

Małgorzata wraz z rodziną wybrała się na urlop do Austrii. Chociaż to idealne miejsce na zimowe szaleństwo na stoku, ciężarna gwiazda naturalnie rezygnuje z wyczynowych sportów i stawia na spacery na świeżym powietrzu.

"I znowu jesteśmy jedyni na stoku, którzy nie jeżdżą. Chłopcy ratują honor rodziny. My za to uskuteczniamy tak lubiane przez R spacery" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Małgosia pokazała również swoją modną zimową stylizację, w której zapozowała na tle ośnieżonych górskich krajobrazów. Gwiazda postawiła na bardzo modne tej zimy śniegowce marki Moon Boot, których ceny zależnie od modelu, wahają się od 500 złotych do nawet kilku tysięcy złotych! Puchowy ciepły płaszcz Małgosi to projekt marki Bogner, który wart jest ponad 2,5 tysiące złotych. Natomiast uroczy sweter z pluszowym misiem znajdziecie w ofercie marki Ralph Lauren. Spodobała nam się również oryginalna czapka z dwoma pomponami, która pokazuje, że Małgosia ma dystans do mody i trendów. Trzeba przyznać, że w takim zestawie nie zmarźnie! Przyszła mama prezentuje się kwitnąco nawet otoczona zaspani śniegu!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.