Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowych ubraniach na stoku!

Ta stylizacja kosztowała fortunę

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 12:45
Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie mamą już niedługo. Gwiazda mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tępa. Kontynuuje wykonywanie obowiązków zawodowych, pojawia się na branżowych wydarzeniach czy pozuje do sesji i nowych projektów. Małgosia nie rezygnuje również z podróży. Wraz z mężem odwiedziła kilka tygodni temu Nowy Jork, a obecnie przebywa na rodzinnym wyjeździe w Austrii. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem swojej zimowej stylizacji, która idealnie sprawdzi się na stoku, jednak nie należy do najtańszych.

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan na stoku

Małgorzata wraz z rodziną wybrała się na urlop do Austrii. Chociaż to idealne miejsce na zimowe szaleństwo na stoku, ciężarna gwiazda naturalnie rezygnuje z wyczynowych sportów i stawia na spacery na świeżym powietrzu.

"I znowu jesteśmy jedyni na stoku, którzy nie jeżdżą. Chłopcy ratują honor rodziny. My za to uskuteczniamy tak lubiane przez R spacery" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Małgosia pokazała również swoją modną zimową stylizację, w której zapozowała na tle ośnieżonych górskich krajobrazów. Gwiazda postawiła na bardzo modne tej zimy śniegowce marki Moon Boot, których ceny zależnie od modelu, wahają się od 500 złotych do nawet kilku tysięcy złotych! Puchowy ciepły płaszcz Małgosi to projekt marki Bogner, który wart jest ponad 2,5 tysiące złotych. Natomiast uroczy sweter z pluszowym misiem znajdziecie w ofercie marki Ralph Lauren. Spodobała nam się również oryginalna czapka z dwoma pomponami, która pokazuje, że Małgosia ma dystans do mody i trendów. Trzeba przyznać, że w takim zestawie nie zmarźnie! Przyszła mama prezentuje się kwitnąco nawet otoczona zaspani śniegu!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.