Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek pozuje w długim płaszczu ze stylowym wózkiem Henia!

Sportowy look podkreślił jej długie, zgrabne nogi!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2020 16:31
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno została mamą Henryka, którego wraz z Radosławem Majdanem, bardzo wyczekiwała. Chłopiec stał się oczkiem w głowie sławnych rodziców, którzy nieustannie publikują w sieci nowe, słodkie zdjęcia malca. Nic dziwnego – Henio z pewnością odziedziczył urodę po rodzicach. Jego mama bardzo szybko wróciła do formy po porodzie, regularnie prezentując kolejne efekty metamorfozy. Jej piękne, długie nogi zachwycają fanów na każdym zdjęciu.

Modny płaszcz przyjemniej się nosi. Zajrzyj na Modago.pl i sprawdź nasze płaszcze damskie.

Rozenek pokazała najnowszy wózek Henia 2020

Na ostatnim zdjęciu ze spaceru z synkiem opublikowanym na Instagramie, Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje z bardzo stylowym wózkiem, który, jak sama wskazuje, wybierał Radosław Majdan. Trzeba przyznać, że gwiazda dopasowała się stylistycznie do wózka, który doskonale pasował do jej ciemnego looku. Długi płaszcz we wzorzystym, kosmicznym princie jeszcze bardziej podkreślał szczupłe nogi Rozenek, która wygląda naprawdę fantastycznie.

Wózek nr 2. Ten wybierał mój mąż. Ma do niego jeszcze fotelik samochodowy i nosidło. Twierdzi, że to sportowy model, w przeciwieństwie do mojego białego wózka. I coś w tym jest: to bardzo lekki i zwinny wózek. Do prowadzenia dosłownie jedną ręką. Łatwy do składania i intuicyjny w obsłudze. Jego oryginalny wygląd przyciąga uwagę, ale to co najbardziej podoba się Radziowi to chyba jego nazwa – REBELIOUS! Fajnie mieć wybór!

Jaką markę wózka wybrali rodzice Henia?

Para zdecydowała się na wózek marki Cybex Global, który kosztuje około 3200 zł. Nowoczesny design nie powinien nikogo dziwić – rodzice małego Henia bardzo lubią stawiać na oryginalność. Zawsze jednak ze smakiem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.